נגישות

Landal - לנדל כפרי נופש מומלצים בהולנד

כפרי הנופש של לנדל הולנד

מרחבים, אטרקציות, זכרונות לכל החיים.
 

אפשרויות רבות לחופש בהולנד ברשת כפרי הנופש של לנדל, Landal GreenParks. כפרי הנופש של לנדל בהולנד מחולקים לשנים עשר מחוזות, בהם תוכלו למצוא מעל 55 פארקים בלב הטבע. האם אתה רוצים לצאת לחופשה בחוף, ביער או בהרים!
הולנד מציעה את מגוון האפשריות,מצפון ועד דרום: דיונות, חופים חוליים רחבים וציפורי מים בשפע, אזורים של שלווה, או אזורים מיוערים וערים היסטוריות. בדרום הולנד, לעומת זאת, מציעים את ההרגשה ההולנדית. תוכלו לחוות את היופי של הולנד ולבחור פארק נופש שמתאים לכם.
בנוסף לכל הפעילויות בפארקים של רשת לנדל, יש שפע של טיולים מהנים לעשות בסביבה הקרובה. ניתן לצאת להפלגה עם הילדים, ליהנות מקניות או לטייל בכפרים היפים ברחבי הולנד. מגוון האפשרויות הם אינסופיות!

יש לנו רשימה עם עצות נחמדות בשבילכם:

*    Efteling- פארק השעשועים לילדים אפטלינג הינו עולם של פלאים ואגדות

*    Palace Het Loo- הארמון המלכותי, האזור הקרוב לארמון שווה ביקור   

*    Madurodam- Den Haag- פארק שעשועים בו העתק של מבנים וחפצים מיוחדים של התרבות ההולנדית
*    Valkenburg- אחד מאתרי הנופש המדהימים ביותר בהולנד, העיירה המקסימה manysided marlstone city

*    Burgers Zoo– חוויה בגן חיות בגודל של 45 דונם, מגוון גדול של הרפתקאות בתוך ג 'ונגל מקורה

גלו את הטבע - נשמו את אוויר הים הבריא במהלך הליכה רגועה על החוף או האזינו לשיר ציפורים יפה ביער. אפשר גם  ללכת אל Hunebeddenאו בין הרי לימבורג? דבר אחד בטוח, אם אתם רוצים לגלות את האזור מסביב ברגל, תוכלו להירגע לחלוטין וליהנות מהכפר היפה. ניתן למצוא מגוון אפשרויות לטיולים רגליים בכל האזורים סביב כפרי הנופש של לנדל.


רכיבה עם אופניים – עם אופניים, הולנד מציגה את הצד הטוב ביותר שלה. ניתן לבחור  מסלולי רכיבה מתוך מגוום המסלולים השונים או להכין מסלול רכיבה משלך ע"י תכנון מסלול אופניים פרטי. מסלול האופניים ייקח אתכם אל הנקודות היפות ביותר של הולנד. תוכלו לקחת עמכם סל פיקניק ולעצור לאורך הדרך כדי ליהנות מכמה רגעים מקסימים יחד. רכיבה על אופניים – הנאה מובטחת בהולנד! 


לקוחותינו חוזרים שוב ושוב לכפרי נופש של Landal Green Parks ויש להם סיבה טובה: המרחבים, השירות, האווירה, בריכות ופעילויות לילדים וכמובן המחירים האטרקטיבים שאנו מספקים בעקבות שיתוף פעולה רב שנים. רשת לנדל הם כפרי נופש מומלצים בהולנד למשפחות וקבוצות ולכן הם בתפוסה מתמדת.


להזמנות חייגו - 03-7650766

 
Not Found