• שאלות תשובות

  שאלות תשובות

 • שאלות תשובות

  שאלות תשובות

 • שאלות תשובות

  שאלות תשובות

שאלות תשובות

מידע לחברי מועדון RCI

 • מה זה "כוח התחלופה"?
 • איך אני מנצל את שבוע הנופש שלי לפני שיפוג התוקף?
 • האם אני יכול לשלוח אורח להזמנת הנופש שלי ב RCI?
 • האם אפשר להאריך את חופשתנו בשנה הזאת?
 • האם אפשר להאריך את חופשתנו בשנה הבאה?
 • זקוקים לחופשה לא מתוכננת?
 • אנחנו הזמנו נופש של שבועיים באתר בארה"ב, האם נוכל להשאר באותה היחידה במשך כל תקופת שהותנו?
 • מה עלינו לעשות אם לא נוכל להגיע ביום ההגעה הנקוב באישור?
 • האם נוכל לקבל בחזרה את השבוע שהפקדנו?
 • האם נוכל לבטל תחלופה לאחר קבלת אישור?
 • האם אני יכול להזמין נופש בכל אחד מהאתרים שבחוברת אתרי RCI?
 • האם עלינו להודיע לכם במידה ורכשנו יחידה אחרת או שחלו שינויים ביחידה שלנו?
 • אנחנו יוצאים לנופש עם תינוק, מתי עלינו להודיע על הצורך במיטת תינוק?
 • כיצד עלינו לנהוג אם אנו נתקלים בבעיות באתר הנופש שהגענו אליו?

 

מה זה "כוח התחלופה"?

"כח התחלופה" - כך עובדת השיטה בשבילך! תוכנית חלופת הנופש, של RCI מאפשרת לכל חבר רשום בתוכנית להחליף את שבוע הנופש שלו בשבוע נופש אחר, באתר הנופש שלו או באתר אחר.כלומר, אפשר להחליף לתאריך אחר באותו אתר (בהתאם להסכם של RCI עם אתר הנופש), או להחליף לאתר מבוקש אחר.השיטה של תחלופת הנופש מבוססת על "הפקדה" מצד אחד ,ו"משיכה" מצד שני. כדי שהחבר יוכל "למשוך" שבוע נופש ,עליו קודם כל, להפקיד את שבוע הנופש שלו במאגר התחלופה של RCI. רק כאשר יחידת הנופש מופקדת במאגר של  ,RCI זכאי החבר לנצל את הערך של "כח התחלופה", וליהנות משבוע נופש, לפי בחירתו, תאריך ו/או מקום הנופש. השיטה פועלת במיטבה כאשר יש במערכת ביקושים זהים לבקשת הנופש שלך, הן בתאריך החופשה והן באתר הנופש המבוקש. במקרה של ביקוש גדול לתאריכים מסוימים ולאתרים מסוימים, מעבר לזמינות המבוקשת, מופעלת שיטת "כח התחלופה" ."כח התחלופה" מארגן באופן קבוע וממוחשב, את סדר הקדימויות והעדיפויות לפי המפתח המובנה של השיטה.

"כח התחלופה" עשוי להשתנות במשך הזמן והוא בנוי על 5 קריטריונים קבועים:

 1. הביקוש, ההיצע, החלוקה לקבוצות והשימוש בפועל של אתרים ותאריכים, בהתאם להפקדות שנמצאות במאגר, ואתרי הנופש הרלוונטיים.
 2. העונתיות של האתרים בהתאמה לשבועות הנופש המופקדים במאגר.
 3. גודל יחידת הנופש שלך המופקדת במאגר (מספר החדרים, סוג המטבח, המיקום ומידת הפרטיות באתר).
 4. דירוג הביקוש של האתר לפי הציונים של הנופשים של חברי RCI.
 5. תאריך ההפקדה של היחידה שלך במאגר ותאריך הביקוש שלך.

איך אני מנצל את שבוע הנופש שלי לפני שיפוג התוקף?

שבוע הנופש שלך תקף לתחלופה משנה לפני מועד תחילת  השבוע שהפקדת עד שנתיים לאחר מועד תחילת השבוע שהפקדת. התאריך יחושב, לפי היום האחרון בחודש שבו בוצעה ההפקדה. 
(גם אם ההפקדה נעשתה בכל תאריך שהוא, במהלך החודש). גם אם אתה לא יכול לנצל את התחלופה בתוך הזמן הקצוב, אפשר לרכוש הארכה.
הארכת הפקדה ב- 30 יום - במחיר של 39$
הארכת הפקדה לשלושה חודשים - במחיר של 84$
הארכת הפקדה ב- 6 חודשים - במחיר של 103$
ניתן לרכוש הארכת שבוע - עד 12 חודשים 206$
התעריפים של RCI  ניתנים לשינוי לפי שיקול דעתה הבלעדי של RCI
לפרטים מלאים על תנאי החברות, כולל מדיניות ביטולים, ניתן למצוא "בתנאים הכללים" באתר זה.

האם אני יכול לשלוח אורח להזמנת הנופש שלי ב RCI ?

כן, בהחלט, אפשר להעניק את שבוע החופשה שלכם לבני משפחה ולחברים טובים. לשם כך מפעילהRCI  את תוכנית "תעודת אורח" .תוכנית זו מבטיחה, כי אורח שלך, הוא אורח רצוי ומכובד, גם שלנו, וכי בבואו לאתר הנופש יתקבל בדיוק כמו כל חבר מועדון. התעריף לרכישת "תעודת אורח" הוא - $67 ואפשר לרכוש אותו רק למבוגר מעל גיל 21. רכישת "תעודת אורח" יכולה להתבצע בכל זמן, עד ליום ההגעה לאתר הנופש (ו/או בתאום להסכם של RCI עם אתר הנופש). כדי לרכוש "תעודת אורח" הקלק על "החשבון שלי", בחר את תוכנית הנופש הרצויה ("תחלופת נופש ," חופשת בונוס ") ואז הכנס ל"אישור" .רכישת "תעודת אורח" לא תתאפשר למטרות מסחריות, אלא למשפחה ולחברים בלבד. אורח חייב להיות בן 21, לפחות (ישנם  אתרים שדרושים גיל מבוגר יותר).

לפרטים נוספים נא להתקשר ליועצי הנופש בטלפון 03-7650766 תעריפי RCI  ניתנים לשינוי לפי שיקול דעתה הבלעדי של RCI
לפרטים מלאים על תנאי החברות, כולל מדיניות ביטולים, נא לבדוק "בתנאים הכללים" באתר זה.

האם אפשר להאריך את חופשתנו בשנה הזאת? 

כן, תכלו ע"י הפקדת השבוע שלכם בשנה הבאה "להשאיל" זמן מהשנה הבאה וליהנות מחופשה ארוכה יותר עכשיו!

האם אפשר להאריך את חופשתנו בשנה הבאה?

כן, תוכלו בתנאי שהפקדתם את השבועות שבבעלותכם בשנים קודמות "לאגור" שבועות לא .מנוצלים משנה לשנה וליהנות מחופשה ארוכה יותר בעתיד

זקוקים לחופשה לא מתוכננת?

התקשרו והזמינו חופשות של הרגע האחרון ("תחלופה מאוחרת") כנגד השבוע שלכם המופקד במאגר הנופש, החל מ 45 יום ועד ליומיים לפני תאריך תחילת השבוע המבוקש. כשמדובר ב"תחלופה מאוחרת", כללי "כח התחלופה" אינם תקפים, להוציא את דירוג האיכות של האתר.  מספר המקומות בחופשות "תחלופה מאוחרת" הינו מוגבל - לכן כל הקודם זוכה.

התשלום בעבור "תחלופה מאוחרת" חייב להתבצע באמצעות כרטיס אשראי, מכיוון שאין באפשרותנו לשמור יחידות נופש עד לקבלת התמורה באמצעי תשלום אחרים. גם אם בכוונתכם לנצל הפקדה לצורך חופשה לא מתוכננת זו, כדאי ליצור קשר עם מרכז ההזמנות של RCI  ולבדוק מה פנוי ב"LateBreak"  ("חופשת בונוס של "הרגע האחרון").

אנחנו הזמנו נופש של שבועיים באתר בארה"ב, האם נוכל להשאר באותה היחידה במשך כל תקופת שהותנו?

במקרה של חופשה בת שבועיים, יתכן ותתבקשו ע"י צוות האתר להחליף את יחידתכם ליחידה אחרת בשבוע השני של שהייתכם באתר. אנו ממליצים לכם לבדוק את אישורי התחלופה שקיבלתם על מנת להתעדכן באפשרות שכזאת.

מה עלינו לעשות אם לא נוכל להגיע ביום ההגעה הנקוב באישור?

אם מסיבה כלשהי חבר RCI אינו יכול להגיע לאתר הנופש שלו בזמן ההגעה הרשום באישור התחלופה, על החבר ליצור קשר עם אתר הנופש ולהודיע על כך בכדי שאפשר יהיה לתאם את זמן מסירת המפתחות לחדרים. חבר RCI המעוניין לעזוב את האתר מאוחר מן התאריך המופיע באישור התחלופה שלו, חייב לפנות לאתר בכתב ולברר אם יש באפשרותו לשכור יחידה למספר ימים נוספים. במידה ואין באפשרות האתר לאפשר שהייה נוספת אנו נעזור לכם להזמין מקום במלון אחר בסביבה. ארכת השהייה מעבר למועד הנקוב באישור הנופש כרוכה תמיד בתשלום.

האם נוכל לבטל תחלופה לאחר קבלת אישור?

תחילה, יש ליידע אותנו טלפונית ולאחר מכן, במהירות האפשרית, בכתב. אם ביטלתם את שבוע התחלופה שלכם עד יומיים לפני תחילתו, תוכלו לבקש תחלופה נוספת, אך סדר העדיפות של בקשתכם יהיה נמוך יותר. ככל שתאחרו בביצוע של הביטול, כך יפחתו האפשרויות שלנו להענות לבקשת התחלופה אשר אתם מגישים לאחר הביטול. בכל מקרה של ביטול תתבקשו לשלם את דמי התחלופה פעם נוספת (בגין טיפול חוזר).

האם אני יכול להזמין נופש בכל אחד מהאתרים שבאתרי RCI ?

אנא קרא בעיון את ההסבר בנושא "כח תחלופה". כמו כן, ישנם אתרים המגבילים תחלופות נופש מחברים בעלי יחידות באתר אחר באותו אזור גיאוגרפי, בנוסף ישנם אתרים שאינם מאפשרים לבצע תחלופות ולהגיע אליהם יותר מאשר פעם אחת בארבע שנים. באם האתר שבחרתם מפעיל הגבלות מהסוג הנ"ל תקבלו הודעה על כך בעת הגשת בקשתכם לתחלופה.

האם עלינו להודיע לכם במידה ורכשנו יחידה אחרת או שחלו שינויים ביחידה שלנו?

כן, כדאי מאוד שתודיעו לנו, בהקדם האפשרי, במידה והנכם מחליפים את היחידה שלכם - על מנת שנוכל לתת לכם את אפשרויות התחלופה הטובות ביותר בעבורה

אנחנו יוצאים לנופש עם תינוק, מתי עלינו להודיע על הצורך במיטת תינוק?

באם הנכם מתכוונים לבקש מיטת תינוק, עליכם להתקשר לאתר הנופש אליו אתם נוסעים מבעוד מועד ולבקש זאת. יתכן ושירות זה יהיה כרוך בתשלום, אנא בדקו את הנושא כאשר אתם יוצרים קשר עם האתר עצמו.

כיצד עלינו לנהוג אם אנו נתקלים בבעיות באתר הנופש שהגענו אליו?

במקרה שאינכם מרוצים מהיבט כלשהו בתחלופת הנופש שלכם, אנו ממליצים בפניכם, לנסות לפתור זאת עם הנהלת אתר הנופש במקום. במידה ולא נימצא פיתרון יש ליצור קשר עם המשרד המקומי של RCI,  הקרוב ביותר לאתר הנופש בו הנכם שוהים.  מספרי הטלפון של משרדי RCI, ברחבי העולם מופיעים על גבי כרטיס החבר שלכם, וכן על גב נרתיק כרטיסי הטיסה (במידה ורכשתם את כרטיסי הטיסה/סידורי הקרקע דרך משרד הנסיעות של RCIׂׂ). אנו מציעים כי תודאו כי ברשותכם מצוי מספר הטלפון העדכני  של משרד RCI  המקומי בטרם צאתכם לחופשה. אם עדיין לא נפתרה בעייתכם בעת השהות הנכם מוזמנים לפנות למשרדנו.
 

שלח

אתרי RCI ברחבי העולם