• מדריך

  מדריך

 • מדריך

  מדריך

 • מדריך

  מדריך

מדריך לשימוש אתר RCI

מידע לחברי מועדון RCI

ברוכים הבאים לעולם החופשות של RCI

יש לכם 3 סיבות מצוינות להתחבר עכשיו ל RCI.com, הירשם עכשיו באתר RCI.com ותהנה - 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה, בלי הפסקה מ - 4 יתרונות נהדרים:
 

 •  תוכל לחפש ולמצוא את ההצעות הזמינות לתחלופת נופש בעולם.
 •  תוכל לנהל את החשבון שלך ולעקוב אחרי כל הפרטים בחשבון.
 •  תהנה מהמחירים הטובים ביותר עבור החופשות שתזמין דרך האתר.

 השבועות של RCI - מועדון לחברים

תוכנית התחלופה של שבועות RCI מעניקה לחברים גישה ישירה לקהילה הגדולה בעולם של תחלופות נופש. אתרי הנופש זמינים לחברים , בכל רחבי העולם.

מדריך לשימוש מהיר

אתר RCI.com מספק לכם את כל מה שאתם צריכים כדי לתכנן את החופשה הבאה שלכם, והכול בנוחות מרבית, באתר אחד.

באמצעות - מדריך אינטראקטיבי הכולל למעלה מ-4000 אתרי נופש, ממשק ידידותי למשתמש לניהול החשבון שלכם ב-RCI, ועוד כלים רבים.

איך עובדת שיטת תחלופת הנופש של RCI?

הבעלות שלך על החופשה מאפשרת לך גישה אל עולם של הזדמנויות לנופש מהנה. אם החלטת לגוון את החופשה ולא לנצל את אתר הבית של שבוע הנופש שלך, אלא לחפש חופשה אחרת הנה הדרך הטובה ביותר לממש את הרעיון שלך. מצטרפים למועדון החברים של RCI ונהנים מאפשרויות לחופשה נהדרת ואחרת.

איך עושים את זה? הנה השלבים, לפי הסדר:
 

 1. שלב ראשון - מפקידים את שבוע הנופש במאגר של RCI. ההפקדה יכולה להתבצע בטווח שבין שנתיים ועד שבועיים מראש. ככל שתפקידו את שבוע החופשה שלכם מוקדם יותר ,יהיו לכם יותר אפשרויות והזדמנויות לתכנן, לבחור ולקבל את החופשה שמתאימה לכם במדויק. גם אם אינכם בטוחים ,בינתיים,לאן ומתי אתם רוצים לצאת לנופש ,ההפקדה המוקדמת תשמר לזכותכם ,עד שתתגבשו ותחליטו.
 2. שלב שני - מחפשים את החופשה שמתאימה לכם. אחרי שהפקדתם את השבוע שלכם,תתחילו לתכנן את חופשת החלומות שלכם. מומלץ להתמקד ,קודם כל ,בסוג של חוויות הנופש שאתם אוהבים ורק אחר כך לחפש את האזור המסוים. כך תוכלו ליהנות מאפשרויות רבות ומגוונות יותר ולמצוא את המתאים לכם. השתמשו ב"מדריך החופשות" (Resort Directory) כדי למצוא מידע על המגוון העצום של אתרי RCI ברחבי העולם.
 3. שלב שלישי - מאשרים את תחלופת הנופש שלכם ונהנים מחופשה מאושרת - כאשר מצאתם את החופשה המתאימה לכם, תוכלו לבצע  את תהליך התחלופה בין החופשה שהפקדתם לחופשה שאתם רוצים. תהליך התחלופה יכול להתבצע באתר RCI.com דרך "מדריך החופשות" Resort Directory). ביצוע התחלופה ישלים את התהליך ואתם תקבלו אישור בכתב ,ביחס למקום ולתאריך של החופשה הנבחרת . עכשיו התהליך הושלם ואושר ואתם בדרך לחופשה מאושרת.

התחילו בחיפוש - אנחנו נשלים אותו, על פי בקשתכם!

לפעמים תמצאו את החופשה המבוקשת מייד , ולפעמים לא. בכל מקרה ברגע שהתחלתם  את תהליך החיפוש , ההעדפה שלכם נמצאת כל הזמן בתהליך של חיפוש והתאמה אוטומטית. כל יום, עם ההפקדה של שבועות חדשים במאגר,המערכת מבצעת חיפוש והתאמה עד אשר תמצא החופשה שביקשתם. אין צורך לעקוב אחרי התהליך ,הכל נעשה באופן רצוף ואוטומטי .ברגע שתמצא החופשה המבוקשת נתקשר ונודיע לכם.

מצאו והזמינו את ההזדמנויות שלכם לתחלופת נופש

בחרו את השבוע המתאים לחיפוש כדי לחפש את האפשרויות לתחלופה של השבוע שהפקדתם , יש להיכנס לטבלה של "תחליף את השבוע שלך" (Exchange Your Week) בחרו את השבוע שבו אתם רוצים להשתמש לצורך התחלוף. אם הפקדתם יותר משלושה שבועות הקליקו על הקישורית "ראה הפקדות נוספות" View Additional Deposits. לא יודע באיזה שבוע להשתמש - הקליקו על סימן "הפלוס האדום", שעל יד ההפקדה שלכם, כך תראו את כל פרטי ההפקדה שלכם.
כדאי לראות את כל החופשות האפשריות בחרתם את השבוע שלכם לתחלופה , היכנסו לדף הראשון של "חיפוש מורחב" ותראו את כל האפשרויות לחופשה, בהתאמה לשבוע המתוחלף שלכם. צמצמו את החיפוש תוכלו להתמקד בחיפוש שלכם בעזרת מסנני החיפוש המופיעים בצד שמאל של הדף ואת תוצאות החיפוש תוכלו לראות לפי בחירתכם, בגרסת "הרשימה" או בגרסת "המפה". אפשר לנווט, בהקלקה על הכפתורים המתאימים, לקבל כל מידע שיעניין אתכם בחיפוש.

כיצד להזמין "חופשת בונוס"

איך זה עובד בשבילך?

"חופשת בונוס" היא פתרון מושלם למצב בו כבר ניצלת את שבוע הנופש שלך, או שלא נמצא אתר נופש זמין לבקשתך. "חופשת הבונוס" מציעה אפשרויות נופש נוספות ,שכוללות נופש בוילות ,קוטג'ים ודירות נופש בכל העולם. זוהי אלטרנטיבת נופש מצוינת ,תחליף נהדר לבתי מלון , במיוחד בנסיעות עסקים, אירועים משפחתיים , או קפיצה לנופש ולניקוי ראש של מספר ימים.

איך מזמינים "בונוס"

 1. שלב ראשון – כדי לאתר ולאשר "חופשת בונוס" , היכנס לאתר RCI.com לחשבון החברות שלך , והקלק על הטבלה של "Vacation Offers" , ואחר כך הקלק על הקישור ל" Vacation Offers".המסך הראשון שייפתח , יראה לך את האתרים הזמינים. משמאל לטבלה נמצאות האופציות לחיפוש ממוקד לפי : איזור, מועד, מחיר ואופי החופשה.המפה העולמית תראה לך היכן נמצא אתר הנופש בהתאם לרשימה ולמפה ואתה יכול לחפש ולהתאים את החופשה המתאימה לך בדיוק.
 2. שלב שני - אפשר לראות את כל החופשות הזמינות, או ברשימה, או בסימון גרפי על המפה. אפשר להגיע לדיוק הבחירה שלך על בסיס 14 קטגוריות סינון: אילו תנאים ושירותים יש באתר, באילו פרסי RCI זכה האתר,המרחק משדה התעופה המקומי,פעילויות מקומיות , מספר האנשים ביחידת נופש ועוד. אפשר לבצע חיפוש על בסיס מילות מפתח, תאריכים, תאריכי הגעה ועזיבה, לפי יום או שבוע. בכל מקרה תראה את מספר היחידות הזמינות כך שתוכל לתכנן לפי רמת ההיצע באתר המסוים ובתאריך הרצוי.
  החיפוש קל ונוח ומאפשר מעבר חלק מצורת חיפוש אחת לאחרת , לפי כל קטגוריה שתבחר. תמיד תוכל לחפש גם במפות  באתר של RCI.com
 3. שלב שלושי - אחרי שסיימת את החיפוש המדויק שלך תוכל לקבל פרטים נוספים על האתר שבחרת. למידע ספציפי נוסף ולהזמנת החופשה תקליק על כפתור "היחידה הזמינה" על הקישור לשם האתר שנבחר.
שלח

אתרי RCI ברחבי העולם