• אודות

  אודות

 • אודות

  אודות

 • אודות

  אודות

אודות החברה

מידע לחברי מועדון RCI

RCI היא החברה הגדולה בעולם לנסיעות, תיירות ותחלופות נופש. זהו תאגיד בינלאומי השייך לענק התיירות והמלונאות העולמי - Wyndham.

RCI מעניקה שירותים של תחלופות נופש ליותר מ- 3.5 מליון בעלי יחידות נופש בעולם. תחלופות הנופש מתבצעות בלמעלה מ- 6,500 אתרי נופש מגוונים ונבחרים בכל רחבי העולם.  פעילות RCI בישראל החלה בשנת 1994 כסניף של RCI אירופה ובשנת 1999 נרכשה פעילות RCI בישראל על ידי חברת פולאר נדל"ן בינלאומי  (1997) בע"מ. שירותי התחלופה ניתנים לישראלים, שיש להם יחידות נופש בישראל או בחו"ל, הרוצים ליהנות מחוויית נופש באחד מאתרי RCI בעולם.

מה נותנת RCI ישראל ?

RCI - ישראל מעניקה שירות בשלושה תחומים של תיירות ונסיעות.
 1. שירותי תחלופת נופש לחברים, מרכז תיאום והזמנות.
 2. שירותי תיירות ונסיעות RCI TRAVEL
 3. שירותי נסיעות עסקיות לחברות וארגונים - RCI BUSINESS TRAVEL

הדרך הבטוחה לחופשה נפלאה

שירותי תחלופת נופש לחברים זהו תחום המומחיות והעיסוק המרכזי של RCI. הפעילות מבוססת על מועדון חברים, אשר רק החברים בו נהנים מסל גדול של הטבות, שירותים, סידורים והזמנות בכל הקשור בחוויית הנופש. החברות במועדון היא בתשלום. חבר יכול להיות רק מי שיש בבעלותו יחידת נופש בישראל או בחו"ל. ההנאה משירות התחלופה ומכל ההטבות הנלוות מוקנית רק לחברי המועדון, בני משפחותיהם וחבריהם הנבחרים.

הסידורים עלינו - ההנאה שלך!

RCI TRAVEL - משרד הנסיעות של RCI, זוהי סוכנות נסיעות ותיירות, מהפעילות והמנוסות בישראל. שירותי התיירות מיועדים, בראש ובראשונה- לתת מענה כולל, מקיף וברמה הגבוהה ביותר לחברי מועדון RCI.
RCI TRAVEL משווקת כרטיסי טיסה ושייט, הזמנות לבתי מלון, שכירת רכב, ביטוחים, אשרות כניסה, חבילות סיור ותיור ועוד.
באופן זה מעניקה RCI טיפול מלא, בכל פרט ופרט הקשור בהנאה מחוויית נופש חלומית: סידורי הגעה ליעדי הנופש בעולם וכל הכרוך בזה. כך, במקום אחד ניתנים כל השירותים, לכל יעד בעולם.

נסיעת עסקים: אתה תעשה עסקים - אנחנו נטפל בנסיעות.

RCI BUSINESS TRAVEL - מחלקת עסקים- רמה של FIRST CLASS לנוסע - צרכים אופייניים ומיוחדים. הקהילה העסקית מבצעת נסיעות עסקים, תכליתיות, לחוצות ומדויקות. רק הכרה טובה מאוד וניסיון מוכח יכולים להעניק שירותים לקהל זה ברמה של מחלקה ראשונה. השירותים ניתנים במסגרת הסכמי שירות עם חברות, מוסדות וארגונים, כאשר RCI משמשת כמשרד הבית ומעניקה פתרון מדויק לכל צורך. השירות ניתן 24 שעות ביממה על ידי צוות מקצועי ומיומן המכיר היטב כל לקוח ולקוח. דגש מיוחד ניתן למהירות התגובה ולמיקסום היעילות של מסלול ההגעה והסדרי השהייה. מערך מחשוב מתקדם מסייע למקצועני RCI לבנות לוח טיסות מסונכרן ללוח הזמנים והעבודה של הנוסע העסקי. במשך כל השהות של הלקוח העסקי בחו"ל, עומד הצוות המקצועי לשירותו, כדי לטפל בכל שינוי והתאמה לפי הנסיבות הדינאמיות של כל נסיעות עסקים. הטיפול כולל טיסות, רכב, מלונות ועוד- 24 שעות ביממה.

אודות תחלופת הנופש

מידע לחברי מועדון RCI

למה תחלופת נופש עולמית היא אטרקטיבית כל כך?

היתרון בנוי על שיטת "מאגר שבועות" - SPACEBANK

איך זה עובד?

תחשבו על משפחה ענקית שמפוזרת בכל העולם. כל אחד במשפחה רכש לעצמו שבוע נופש. עכשיו, תארו לכם שכל משפחה כזאת, שיש לה שבוע נופש, מפקידה את השבוע הזה במאגר ענק אחד. במאגר הזה יש עכשיו מיליוני יחידות נופש, שמשמעותן - כל מי שהפקיד את השבוע שלו, יכול לבקש להשתמש בשבוע של מישהו אחר, במיקום אחר ובזמן אחר.
כך יוצא, שמשפחה שקנתה לעצמה שבוע אחד של נופש, בעצם שותפה במספר עצום של שבועות. היופי בשיטה המעניינת הזו, שבכל רגע יש במאגר מספר ענק של שבועות נופש, שהם למעשה יעדי נופש, נבחרים ומגוונים הנמצאים במקומות הכי מלהיבים בעולם.
כחברים ב- RCI אתם יכולים לבקש מהיועץ- להכניס למאגר את הבקשה האישית שלכם לנופש ביעד מסוים. בקשתכם תהיה בהמתנה, בתוך המאגר הממוחשב, עד אשר מישהו במשפחת המפקידים העולמית, יפקיד בדיוק את השבוע/יעד המתאים לכם. ברגע זה, המחשב יזהה את ההתאמה ויודיע לכם באמצעות היועץ של RCI על אישור הבחירה של היעד המועדף עליכם. החיפוש וההתאמה נעשים אוטומטית במערך המחשוב המתוחכם של RCI - והאישור המבוקש, כשנמצאת ההתאמה- מגיע אוטומטית מהיועץ שלכם. הבסיס להתאמות הנופש הוא "כוח התחלופה", שמזהה בדיוק את ערך כוח התחלופה שלכם מול השבוע/יעד שבקשתם.

תחלופת הנופש של RCI

מהי שיטת תחלופת הנופש  של RCI?

החלטתם לרכוש יחידת נופש? החלטה חכמה! וכשמדובר בבעלות על יחידת נופש RCI היא השותפה  הטובה בעולם לניצול  מקסימלי בבעלות זו.
RCI הוא הגוף המוביל בעולם בתחלופות נופש, כבר 36 שנה. הניסיון העצום של RCI והקשרים הענפים בעולם כולו, מעניקים לחברי מועדון RCI גישה ליותר מ- 4500 אתרי נופש ביותר מ- 100 מדינות!
RCI קשורה עם השמות המובילים בעולם הנופש ובהם: "מועדון הנופש של דיסני", "מועדון הנופש הגדול של הילטון", "מועדון החופשות של הולידי אין", "אתרי פאלאס" ועוד.
RCI, כחברת תחלופת הנופש שלכם, תעניק לכם חוויה נהדרת שתלווה אתכם, בזיכרונות מענגים, לכל החיים. כל שנה RCI מוציאה לחופשה, מאות  אלפי נופשים מרוצים. (ליתר דיוק מעל 1.5 מליון) RCI גם מאפשרת לחבריה ליהנות מתוכנית "חופשת אקסטרה בונוס "- חופשה נהדרת וקצת אחרת, במחירי מבצע מיוחדים, שייט תענוגות, הטבות מפתיעות רק לחברים, והסדר מיוחד המאפשר הענקת החופשה גם לבני משפחה ולחברים טובים.

 

איך הבעלות שלי על יחידת נופש משתלבת בפעילות של חברה לתחלופות נופש כמו  RCI?

כאשר יש בבעלותך יחידת נופש אתה יכול להשתמש בה בכל תקופת הבעלות, יחידת הנופש שלך היא חלק מקהילה גדולה של אנשים, שאוהבים ונלהבים כמוך, לצאת לחופשה נהדרת. מה קורה כאשר יש לך רצון וחשק לבלות חופשה מקסימה בארץ אחרת, להכיר אתר אחר, עונה אחרת?
כאן, בדיוק נכנסת RCI לתמונה. RCI מקשרת אותך לרשת ענקית וענפה של אנשים כמוך, שרוצים, גם הם, ליהנות ולבלות באתר נופש אחר מאתר הבית שלהם.

מדוע נכון  לבחור ב- RCI כחברת תחלופת הנופש שלי?

נכון, אתה צודק. תחלופת הנופש היום היא תחום תחרותי מאוד, היום, יותר מתמיד. זאת בדיוק הסיבה ש- RCI עושה כל מאמץ להיות הראשונה והמובילה בתחום. RCI מביאה יתרונות, טכנולוגיה ומוצרים חדשניים כדי להעשיר את ההטבות המיוחדות של לקוחותיה.
במהלך 36 השנים למדה RCI מה נופשים כמוך מעדיפים, מה הצרכים והרצונות שלהם מתחלופת הנופש. אנו רוצים, מחויבים ויכולים להמשיך ולהנהיג את ענף תחלופת הנופש בעולם. אנו מחויבים לנצח את כל מתחרינו בתחום - ולקיים את ההבטחה שלנו: לתת לחברים שלנו את התמורה המרבית!
הנה, לדוגמא כמה מההטבות המיוחדות של חברי מועדון RCI:

 • תחלופה: שבוע הנופש שלך, המופקד במאגר שלנו- מאפשר לך בחירה בין מבחר של אלפי אתרי נופש. אנו מעניקים לך מגוון כלים ואפשרויות כך שתוכל להתאים לך את החופשה שמתאימה לך בדיוק - במקום, בזמן,
  בסוג החוויה וברמת המגורים.
 • הארכת ההפקדה: אם לא מסתדר לך לצאת לנופש בחלון האפשרויות שלך, אתה יכול לדחות את המועד לשנה נוספת.
 • חיפוש מתמשך: אם לא מצאת מייד את החופשה המתאימה לך, אתה יכול להפעיל את אופציית "החיפוש המתמשך". המערכת הממוחשבת שלנו, פעילה 7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה, והיא תחפש אוטומטית את
  ההתאמה לחופשה שביקשת. ברגע שנמצאה החופשה המבוקשת אנחנו נתקשר ונודיע לך.
 • מתנה מקסימה לחברים ולמשפחה: תוכל להעניק מתנה מושלמת לבני משפחה ולחברים- חופשה באמצעות - תעודת אורח  - ""RCI Guest Certificate.
 • "חופשה בונוס": יש לכם גישה מוגדלת לאינסוף אפשרויות לנופש. ניצלת כבר את השבוע שלך? אתה לא מעוניין לנצל את השבוע שלך? בא לכם לצאת לעוד חופשה ולעוד אחת- בבקשה! כל עולם הנופש והחוויות

לרשותכם ולשרותכם. תוכלו לרכוש חופשות נוספות במגוון ארצות ואתרים- רק תבחרו ותיהנו!

RCI כחבר במועדון RCI יש לך גישה ישירה לחדשנות הטכנולוגית של אתר RCI. באתר תוכל לחפש ולבחור בין אלפי אפשרויות לנופש. תוכל להפקיד, לבצע תחלופה  ולהזמין בדיוק מה שמתאים ונוח לך. אתה יכול להתאים את החיפוש לרצונות ולצרכים שלך  באמצעות  15 אפשרויות חיפוש וחיתוך.

מדריכי הנופש של RCI:

כחבר במועדון RCI תהיה לך גישה ל"מדריכי החופשה" של מומחי RCI. כדי לבחור בין 4500 אתרי נופש, תוכל להיעזר ולהתייעץ בעצות המומחים שמופיעות במדריכים. כל שאלה, כל תכנון, כל התאמה אישית, אלה הם הנושאים שעומדים בראש השירות שלנו. לספק את מה שנחוץ לך לבחור ולתכנן חופשת חוויה.

RCI TV: לבחור חופשה צריך להיות מהלך משמח ומהנה כמו החופשה עצמה. זו התפישה שלנו ולשם כך אנו מעמידים לרשותך את הטלוויזיה של RCI. כך תוכל להתחיל את ההנאה מהחופשה עוד לפני שיצאת לדרך.

שלח

אתרי RCI ברחבי העולם