• ביטוח נסיעות לחו

    ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל – כדי לצאת לטיול בראש שקט

כולנו רוצים ליהנות מטיול בלתי נשכח, הכולל חוויות נהדרות וזיכרונות נפלאים. כולנו, גם, רוצים לחזור מהטיול בשלום, ובדיוק כפי שיצאנו אליו. ובכל זאת, אנו עשויים, במהלך הטיול, להיות חשופים לסכנות, שעלולות לגרום לפגיעות או נזקי גוף שונים. גם המצב הבריאותי שלנו במהלך הטיול עשוי להשתנות, מסיבות שונות, ולאלץ אותנו לקבל עזרה רפואית דחופה.

הפתרון: ביטוח נסיעות לחו"ל

כדי לצאת אל הטיול בראש שקט, חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל, המוצע על ידי חברות הביטוח השונות ומציע כיסויים ביטוחיים ההכרחיים לטיול בחו"ל. מדובר בכיסויים ביטוחיים, כמו: הוצאות אשפוז, חילוץ ופינוי, הוצאות עבור תרופות שונות, תאונות אישיות, טיפולים רפואיים דחופים ועוד. אמנם לכל אחד מאיתנו ביטוח רפואי, אולם הוא איננו תקף מרגע יציאתנו מהארץ. ולכן, על מנת להיות מכוסים ובשעת הצורך לקבל את הטיפול המתאים, חשוב לרכוש ביטוח נסיעות בחו"ל לפני הטיול.

לצד כל זה, מאפשר ביטוח הנסיעות לחו"ל גם ליהנות מביטוח מטען, הנחשב חשוב במיוחד, ובעיקר אם מתכננים לקחת לטיול ציוד יקר ערך, כמו מצלמות, מחשב נייד, ציוד סקי ועוד.

כיצד לבחור ביטוח מתאים

אם אתם נוסעים בקרוב לחו"ל, בין אם זוהי חופשה משפחתית הכוללת שהות באחת מתוך מגוון של דירות נופש בחו"ל, או חופשה מסוג אחר, חשוב שתרכשו ביטוח נסיעות מספר ימים לפני היציאה מהארץ. כדי לבחור את הביטוח המתאים ביותר, הנה כמה נקודות חשובות, שכדאי לכם להתייחס אליהן:

התייחסות לכיסויים הנלווים – ביטוח זה כולל, כאמור, כיסויים שונים. ניתן לרכוש ביטוח נסיעות, המתאים לאלה המתכננים טיול אתגרי במיוחד וספורט מסוגים שונים, או ביטוח, המתאים לאלה היוצאים אל טיול עירוני קצר. ישנו ביטוח המיועד לסובלים ממחלות כרוניות וישנו ביטוח מיוחד למשפחות עם ילדים. חשוב לבדוק היטב מה כולל כל ביטוח ואילו כיסויים נלווים, מצוינים בו.

התייחסות לעלות הביטוח – התחרות בתחום זה רבה מאד ועל כן טווח מחירי הביטוח רחב מאד. חשוב להשוות בין כמה ביטוחים שונים, תוך התייחסות לעלות הביטוח עצמו. הפערים אינם גדולים בדרך כלל אולם כשנוסעים לתקופה ארוכה או במסגרת חופשה משפחתית עם הילדים, יש לכך חשיבות רבה.

מי מציע את הביטוח – את ביטוח הנסיעות לחו"ל אפשר לרכוש ישירות דרך קופות החולים, חברות הביטוח ואפילו דרך חברות כרטיסי האשראי. האפשרויות רבות ומגוונות מאד. רגע לפני בחירת הביטוח המתאים, חשוב לבחון מיהי החברה, העומדת מאחורי הביטוח המוצע ועד כמה היא מוכרת בתחום ביטוח מסוג זה.

רגע לפני הנסיעה שלכם, אתם מוזמנים להיעזר בסוכנים שלנו כדי לאתר את ביטוח הנסיעות המתאים לכם ביותר, בהתאם למסלול הטיול, משך הטיול שלכם וסגנון הטיול המתוכנן.

?וכיצד ניתן להגן על הבית שלנו בזמן חופשה ממושכת בחו"ל

חופשה ממושכת בחו"ל – הפסקה נחוצה וחשובה אחת לכמה שנים

אחת לכמה שנים אנחנו קמים בבוקר ומרגישים שחוקים. אנחנו עובדים קשה, מרוויחים כמויות נאות של כסף אבל מרגישים שאנחנו לא תמיד מצליחים ליישם את הכסף הזה וליהנות בעזרתו. בשלב זה, רבים מאתנו בוחרים לעשות את הצעד הנכון ביותר לשקט הנפשי והחיים האישיים שלהם, ולצאת לחופשה ממושכת בחו"ל. כיום לא מדובר במשימה מסובכת כל כך, ואפילו לא במשימה יקרה כל כך – כל מה שצריך הוא למצוא דירת נופש במחירים אטרקטיביים, לעלות על מטוס ולהתחיל חופשה חלומית וארוכה של כמה שבועות טובים. עם זאת, אחד הדברים החשובים ביותר הוא באמת לנסוע לחופשה הזאת בראש שקט, בלי לחשוב על מה שהשארנו מאחורינו.

לנסוע בראש שקט זו לא תמיד משימה פשוטה כל כך

הדברים שאנחנו משאירים מאחורינו הם גם מעשיים, גם כלכליים וגם נפשיים. בפן הנפשי – צריך לדעת להתנתק לחלוטין מהעבודה, הלחצים והמתחים שמלווים את חיי היום-יום של האזרח הישראלי הממוצע. חופשה ממושכת בחו"ל צריכה להיות התנתקות מלאה, נירוונה מהחום והלחץ של ישראל. הדברים המעשיים הם העבודה, המטלות או הקשרים שנשארים בישראל כשאנחנו נוסעים לחופשה ממושכת בחו"ל – וגם מאלה צריך לדעת לשחרר ולדעת שהדברים יעבדו גם בלעדינו ושהסביבה שלנו תסתדר גם עם חופשה מסוימת מאתנו. החלק השלישי הוא אולי המסובך ביותר – כי כשאנחנו נוסעים לחופשה ממושכת בחו"ל אנחנו עדיין משאירים הרבה מאוד רכוש בארץ. מדובר בכלל הרכוש שאנחנו משאירים בבית שלנו – שגם אם אנחנו ממגנים באזעקות עדיין לא נהיה בטוחים שהוא אכן בטוח לחלוטין בכל השהות הממושכת שלנו בחו"ל. לכן צריך לעשות ביטוח תכולת דירה.


ביטוח תכולת דירה – הבטחה שלנו לחופשה בראש שקט

כשאנחנו מבטחים את תכולת הדירה שלנו אנחנו מבטיחים לעצמנו שגם במצב הקיצון הנורא ביותר מבחינתנו, אנחנו יכולים להישאר בראש שקט. ביטוח תכולת דירה מכסה אותנו כלכלית במצבים של פריצה לבית שלנו וגניבה של הרכוש היקר שלנו, כמו גם במצבים של שריפה או תנאים אחרים שיכולים להוביל להרס של הדירה כשאנחנו בחופשה ממושכת בחו"ל. ביטוח התכולה מתבסס בראש ובראשונה על ערך הרכוש שאנחנו מחזיקים בבית, ובהתאם לכמות ולערך של רכוש זה נקבעת גם עלותו של הביטוח – שלרוב בכל מקרה לא תהיה גבוהה, ביחס לשקט הנפשי שהיא מעניקה לנו בטיול.

להנות עד הסוף

כשאנחנו נוסעים לחופשה ממושכת בחו"ל, אנחנו צריכים לתת לעצמנו ליהנות באמת ובלי עקבות, להשתחרר מהלחצים בארץ ולא לחשוב כל הזמן על התרחיש הגרוע ביותר שיכול לקרות. את זה אנחנו יכולים להשיג רק אם נבטח את תכולת הדירה שלנו, ונדע שבכל מקרה אנחנו חוזרים למצב יציב, גם אם קרה לנו הנורא מכל. בדקו עוד היום את הפוליסה הרווחית עבורכם – וזכרו שאי אפשר לתת מחיר לשקט נפשי.

 

שלח