חיי לילה בפריז
הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חיי לילה בפריז

לאורך השנים פריז היא מסוג אותן הערים האירופאיות שאומנם עברו עליהן לא מעט שינויים אך עדיין לא נס לחה. היא מעניינת, תוססת ואפשר ליהנות ממנה במובנים רבים ומגוונים. ראשית, אתם יכולים לבחור האם לנסוע לפריז גם עם הילדים או להשאיר אותם בבית, כי האמת היא שפריז נפלאה גם עבור משפחות ואפילו עבור ילדים קטנים. אם בכל זאת אתם רוצים לבקר בעיר האורות הרומנטית והיפה לבדכם, או אולי עם זוג חברים, כדאי שתתכננו את הטיול שלכם כמו שצריך. זה לא משנה אם אתם נוסעים רק לסוף שבוע או ליותר זמן כי בכל מקרה חלק ממה ששווה לתת עליו את הדעת אלה אטרקציות בפריז בשעות הלילה. בעיר הזאת יש חיי לילה מפוארים בין אם זה כולל מסעדות מומלצות בפריז, מועדוני גייז כמו המועדון Amnesia או מועדונים אופנתיים אחרים כמו Les Baines. 

איפה הכי כדאי לכם ללון?

אי אפשר לדבר על אטרקציות בפריז, על מוזיאונים ועל חיי לילה ולא להתייחס גם לסוגיית הלינה. העיר הזאת גדולה הרבה יותר ממה שאתם יכולים לדמיין ולא בכל הרבעים שלה מחכה לכם אותה אווירה כך שטוב תעשו אם תחשבו מראש למה בדיוק אתם מצפים. האם אתם רוצים ללון באזור שיש בו הרבה מסעדות מומלצות בפריז? או שאולי דווקא ברים ופאבים רועשים זה מה שמושך אתכם יותר? שנית, עליכם לחשוב באיזה סוג של מקום אירוח אתם רוצים ללון כי האפשרויות רבות ומגוונות. האם אתם רוצים לחפש לכם:
- דירה בפריז לזוגות 
- מלונות מפוארים 
- הוסטלים 
- אכסניות זולות 

או שאולי אתם רוצים לבדוק את האפשרות של השכרת חדר בדירת סטודנטים? אם תהיה לכם תוכנית ברורה לגבי הבילוי שלכם בפריז יהיה לכם הרבה יותר קל לבחור את המקום שבו אתם רוצים ללון. לכן כדאי שתיתנו על כך את הדעת ומאוד מומלץ להזמין את מקום הלינה שלכם כמה שיותר זמן מראש. יש עונות בשנה שבהן פריז עמוסה עד אפס מקום בתיירים ולכן, אם אתם לא רוצים להישאר בלי מקום לינה, עדיף שתטפלו בדברים עוד היום.

כמה עולים כל הבילויים האלה? 

קשה לדבר על חיי לילה בפריז, על לינה במקום יפה ועל מסעדות מומלצות מבלי שנזכיר גם את נושא המחיר. פריז היא לא מהערים הזולות באירופה אך אתם כן יכולים להיות בטוחים שתיהנו בה מאוד. אם חשוב לכם לא להיכנס להוצאות כלכליות גדולות מידי בחופשה הקרובה טוב תעשו אם תבדקו את האפשרות של הזמנת כרטיסים לכל המקומות מראש. זה נכון בין אם אתם חושבים לבקר במוזיאונים מיוחדים ובין אם אתם רוצים לקנות כרטיסי כניסה למועדונים אקסקלוסיביים במיוחד. אין סיבה לקנות כרטיסים במקום אם אפשר לקנות הכול מראש ולחסוך אחוזים ניכרים בעלויות, אז למה אתם מחכים? 
 

שלח