טלפון סלולרי בחו

מתכננים לצאת עם הסלולרי לחו"ל

כדאי לדעת

אם גם אתם מתכננים לנסוע בקרוב לחו"ל כדאי שתדעו איך לשמור על עצמכם ועל החפצים שלכם. נסיעה לחו"ל יכולה להיות מהנה במיוחד וללא כל תקלות אם שומרים על כללים בסיסיים:

ביטוח - כל נסיעה לחו"ל יכולה להסתיים בדרך שלא ציפיתם ולשם כך יש ביטוח. הביטוח תפקידו להבטיח לכם שתקבלו טיפול ראוי בכל רגע שתצטרכו בלי לשלם על כך ביוקר. את הביטוח אתם צריכים לעשות גם עבורכם וגם עבור חפצים יקרי ערך כמו לדוגמה למכשירים הסלולריים שיוצאים אתכם.

פרטים אישיים - בכל מקום שאתם שומרים חפצים כדאי שיהיו את הפרטים האישיים שלכם ודרך ליצור אתכם קשר. לא רק על המזוודות אלא גם במכשירים הסלולריים. אם אבד לכם המכשיר אך המספר הראשון הוא הדרך ליצור אתכם קשר (אפשר לרשום בשם הראשון את הפרטים של המלון למשל), הסיכוי לקבל את המכשיר בחזרה יעלה.

חשמל - לפני שאתם יוצאים מהארץ כדאי שתדעו איזה חשמל יש בארץ היעד ואם יש פער בין העוצמות כדאי לברר אם פער זה עלול לפגוע במכשירים שלכם כמו המכשירים הסלולריים.

הגנו על המכשירים הסלולרים שלכם

הדרך הטובה ביותר להימנע מעוגמת נפש בכל הנוגע למכשירים הסלולריים שלכם היא פשוט למנוע את המפגעים. מומלץ מאד לשמור על המכשירים במקום בטוח ולדאוג שיהיה להם כיסוי ראוי. רבים יוצאים לחו"ל ומבצעים פעולות שהם לא עושים בארץ (כמו טיפוס או עלייה על מתקני אקסטרים) ולכן חשוב לשמור על המכשירים יותר מבארץ. כמו כן חשוב לשמור על המכשירים בקרבת מקום ולעולם לא לסמוך על כך שהם יישמרו ברכב או בחדר במלון.

זכרו לבדוק את החבילה שלכם

כשאתם יוצאים מהארץ אתם יכולים למצוא עצמכם דואגים דאגות מיותרות לפרטים הקטנים שאפשר למנוע אותם. הדאגה לכל מה שקשור למכשירים הסלולרים יכולה להימנע עם הכנה מראש. מעבר לכך שחשוב להגן על המכשירים על ידי מגינים, כדאי מאד לבדוק מהן העלויות של הוצאת המכשירים והתקשורת בחו"ל. את ההחלטה אם נכון לכם לצאת עם המכשיר ועם חבילת השיחות יכולה להתבצע מראש. ישנן חברות אשר מונעות שיחות בחו"ל אלא אם הוחלט אחרת ואז לא ניתן לשוחח או לגלוש בחו"ל וישנן חברות שפותחות את השיחות ואת הגלישה מראש, גם בלי חבילה והדבר עלול להתבטא בעלויות גבוהות. כדי למנוע זאת כל שיש לעשות הוא לבדוק מראש את החבילה.

מה עושים אם המכשירים מתקלקלים או נפגעים

המכשירים הסלולריים שלכם כמו האיי פון או האיי פד יכולים לעבור חוויות שונות כשאתם מסתובבים איתם בחו"ל. במידה המכשירים נגנבו או אבדו לא תהיה לכם ברירה אלא לרכוש מכשירים חדשים, אך אם המכשירים שלכם התקלקלו או נפגעו כל שעליכם לעשות הוא להגיע אלמעבדה לתיקון איי פון  שתעזור לכם להשיב אותם למצב הטוב ביותר. ישנם מטיילים אשר תוהים אם עדיף להם לבצע את התיקון בארץ או בחו"ל והתשובה לכך היא שבכל מקרה עדיף לתקן את המכשיר עם החזרה לארץ כיוון שקשה מאד לדעת כיצד פועלות המעבדות בחו"ל ולפעמים בשל פערי שפה קשה גם לדעת אם תקבלו את השירות שאותו אתם צריכים בין השירותים הרבים שמציעה הסוכנות שלנו תוכלו למצוא גם כפר נופש באירופה במגוון יעדים אקטרקטיביים.

שלח