היער שחור
הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

היער השחור

אחת המדינות האירופיות אליהן מגיעה כמות התיירים הגדולה ביותר היא גרמניה. מדובר במדינה בעלת שפע של אתרים, נופים מרהיבים ואטרקציות לרוב, מה שהופך את המקום לפופולרי בפני כל סוגי האוכלוסייה וחביב על כל תייר מכל מדינה ולכן המון אנשים ברחבי העולם סוגרים טיסות לברלין.

ביקור בעיר ברלין

אחד המקומות הבולטים ביותר בגרמניה, ואחת מהערים האהובות ביותר בעולם, היא ברלין. מדובר בעיר בה כמות התיירים היא מהגדולה בעולם, בעיקר בשל העובדה שהיא מציעה מהבוקר ועד הערב פעילויות שונות ומשונות לכל מבקר. אלו יכולים להיות אתרים אטרקטיביים אליהם ניתן להגיע במהלך היום, ברים מהנים בהם אפשר לשבת בשעות הערב ומועדונים בהם ניתן לפזז ולרקוד לאורך כל שעות הלילה. ברלין הינה גם קרקע פורה לכל מי שמחפש מוזיאונים, תיאטראות ובכלל אתרים היסטוריים רבי משמעות, כאשר מדובר במקום בו כל תייר יוכל לפגוש בשרידיה של חומת ברלין או בבניין הרייכסטאג, מקום מושבו של הפרלמנט הגרמני. ברלין היא גם מקום מעולה ללון בו, כאשר בתי מלון או דירות נופש בברלין ברמה גבוהה הינם דבר שלא יהיה קשה במיוחד למצוא, כשלצדם יופיעו גם בתי מלון ברמה נמוכה יותר והוסטלים בהם ניתן להעביר את הלילה עם אנשים נוספים באותו החדר, הכל כמובן בכפוף לרמת ההשקעה הכספית של כל תייר.

צימרים ביער השחור

לצד ברלין, ישנו יעד נוסף אשר אף הוא נהנה מפופולריות גבוהה, היער השחור. מדובר באחד המקומות היפים ביותר באירופה, שכן בניגוד גמור לשמו, הצבע השחור הוא אולי הצבע היחיד אותו כמעט ולא ניתן לראות במקום. עצים ירוקים, אגמים כחולים ופרחים בכל צבעי הקשת, הכל רק מחכה לכם ביער השחור, ללא ספק אחד המקומות המרהיבים ביותר בעולם. על מנת להשלים את הטיול במקום, הדבר הכי טוב אותו אפשר לעשות הוא ללון באזור. והפתרון הטוב ביותר לכך הוא של צימרים ביער השחור בעיירת הספא באדנווילר או של דירות נופש במלון דירות בעיר פרייבורג.

שלח