מידע על ברצלונה
הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

מידע נוסף על העיר ברצלונה

אחת הערים המקבלת לחיקה עוד ועוד תיירים בשנים האחרונות היא ברצלונה. כמות התיירים שמגיעה אל העיר המרהיבה רק הולכת וגדלה מדי שנה ושנה, כאשר גם התייר הישראלי לא מדיר את רגלו משלל האטרקציות של העיר ומשתדל להגיע אליה במספרים גדולים אף הוא.

?מהי האלטרנטיבה לבתי המלון

הכנסיות המרהיבות של ברצלונה, השדרות ההומות שלה ובעיקר אצטדיון הכדורגל והקבוצה המקומית שלה, כל אלה מושכים את התיירים לבוא ולבקר, מה שבאופן טבעי מעלה את המחירים בעיר בכל מקום, בין אם במסעדות, בין אם בתחבורה ובעיקר במקומות הלינה. מלונות בברצלונה לא היו זולים גם קודם, אך בעקבות העלייה החדה בכמות התיירים שמגיעה אל העיר, גם מחיריהם חוו עלייה חדה והפכו אותם לכאלה שאינם נגישים לכל אחד. בדיוק בשל כך עלה פתרון מסוג אחר, פתרון שמעניק אופציה נוספת ללינה, במחירים הרבה יותר נוחים ופעמים רבות אף בתנאים הרבה יותר טובים. הפתרון מגיע בדמות דירות נופש בברצלונה אותן פוקדים התיירים שמגיעים אל העיר, שלא נאלצים להשתכן במלונות מעופשים במחירים גבוהים אלא יכולים ליהנות מדירה מרהיבה לכל דבר, עם כל התנאים הנלווים ובמיקומים מרכזיים.

מה היתרון בדירת נופש

אך מהם אותם תנאים נלווים ועל אילו מיקומים מדהימים מדובר? דירות נופש רבות הינן מאובזרות היטב במטבח משופע ציוד, על מנת שכל מי שיהיה מעוניין לאכול ארוחה נהדרת ללא כל צורך בישיבה במסעדה, יוכל לקנות את המצרכים הדרושים לו באחד השווקים של העיר ולעשות ככל העולה על רוחו במטבח. גם טלוויזיה ואינטרנט יהיה אפשר למצוא בדרך כלל בדירות הללו, כך שכל דייר יוכל להישאר מחובר לעדכונים יומיומיים באופן קבוע. המיקום של דירות נופש בברצלונה כאמור הוא אף בדרך כלל ממש בסמוך לשלל האטרקציות והמקומות האטרקטיביים ביותר בעיר, דוגמת הסגרדה פמיליה, שדרות הראמבלס, הרובע הגותי והמוזיאון על שם פיקאסו, כך שבאמת שלא נותרת שום סיבה להעדיף את מלונות העיר אל פני דירות הנופש שבה.

אם סגרתם חופשה לברצלונה, תוכלו למצוא אצלנו את כל המידע שיעניין אתכם:

אטרקציות בברצלונה - כל האטרקציות שאסור לכם לפספס בברצלונה, הכנסו למאמר הבא לפני שאתם טסים לברצלונה
מסעדות מומלצות בברצלונה - אם אתם חובבי אוכל, בטח יעניין אתכם איפה נמצאות המסעדות המומלצות ביותר בברצלונה, הכנסו למאמר הבא ושריינו מקומות למסעדות המומלצות בברצלונה.

רוצים לסגור חופשה בברצלונה? רק ב RCI תוכלו למצוא כרטיסי טיסה זולים לברצלונה, אל תבזבזו את הזמן.

שלח