מלונות בניו יורק
הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

מלונות בניו יורק

לבקר בתפוח הגדול וליהנות מחוויה בלתי רגיל

אם אתם מחפשים עיר גדולה ותוססת שלא נחה לרגע, ניו יורק היא, ללא ספק, היעד המתאים לכם ביותר. בהיותה מתויירת ופופולארית, מציעה העיר מגוון של פתרונות לינה נהדרים. ישנם לא מעט מלונות בניו יורק בטווח רחב מאד של מחירים, הפזורים ברחבי העיר, וכן גם אפשרות לשהות באחת מתוך מגוון של דירות נופש בארה"ב, שחלקן ממוקמות בעיר עצמה או בסמוך לה. כך ניתן ליהנות משהות נעימה, נוחה ובלתי רגילה.

אמצעי התחבורה בעיר

בניו יורק תוכלו למצוא שפע של אטרקציות ואפשרויות, אותן ניתן לשלב במהלך הביקור. וכדי להגיע לכל אחת מהן, מציעה העיר פתרונות תחבורה נוחים ויעילים מאד, המשמשים הן את המקומיים, המתגוררים בעיר והן את התיירים, המגיעים אליה:

  • ה"סאבווי" - זוהי הרכבת התחתית של ניו יורק ואולי אמצעי התחבורה המבוקש ביותר בה. היא פועלת לאורך כל שעות היום ובתדירות גבוהה במיוחד. בשעות השיא שלה, ב – 09:00 בבוקר וב – 17:00 אחר הצהריים היא עשויה להיות צפופה ועמוסה במיוחד, אולם תמיד ניתן להידחק בין שאר הנוסעים ולהגיע אל היעד בבטחה.
  • המוניות הצהובות - הן אחד מסמליה של העיר ופתרון תחבורה נוח ויעיל מאד. אמנם, העיר עשויה להיות פקוקה לעיתים, אולם במקרים רבים מדובר בפתרון טוב יותר, כדי להגיע במהירות ובאופן ישיר אל יעד מרוחק. כשמזג האוויר חורפי וגשום, הן מבוקשות במיוחד וגם בשעות הלילה המאוחרות הן מתאימות לנסיעה.
  • האוטובוסים - הם פועלים בתדירות גבוהה, החל מהשעה 06:00 בבוקר ועד חצות. הם אמצעי תחבורה נוח ויעיל והם עוצרים בתחנות רבות בעיר.

שווקים בניו יורק שאסור לפספס

אם אתם עולים על טיסות לניו יורק ובוחרים ללון בעיר מספר ימים, תוכלו למצוא מגוון של חנויות נהדרות, שווקים ומרכזי קניות. אחד השווקים המוכרים ביותר בעיר הוא שוק קולומביה, הפועל בימים א' ו – ה' ונחשב צבעוני במיוחד. יש בו ירקות, פירות, בשרים, מאפים ומיני מאכלים נהדרים נוספים. הוא מציע גם גבינות נהדרות וכמובן אווירה נפלאה. שוק נהדר נוסף, הוא שוק אסקס סטריט, הפועל לאורך כל השבוע, למעט יום א', וכולל מגוון של מוצרי מזון, משקאות ואוכל גורמה מצוין.


אתם מוזמנים לפנות אלינו ולהיעזר במנוע ההזמנות שלנו כדי לאתר לכם את פתרון הלינה הנוח ביותר, אותו תוכלו לשלב במסגרת השהות שלכם בעיר. שהות באחד מבתי המלון בעיר או בדירות הנופש שמציעה תאפשר לכם להכיר את ניו יורק מקרוב וליהנות מכל השפע שיש לה להציע לכם.

שלח