טיסות לניו יורק
הצג רשימת יעדים לבחירה

טיסות לניו יורק

במחירים מיוחדים

טיסות ניו יורק

ניו יורק

בין התאריכים, 20.06 - 27.06
טיסה סדירה
EMIRATES
טיסות ניו יורק

ניו יורק

בין התאריכים, 25.06 - 02.07
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסות ניו יורק

ניו יורק

בין התאריכים, 24.06 - 01.07
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסות ניו יורק

ניו יורק

בין התאריכים, 25.06 - 02.07
טיסה סדירה
AIR FRANCE

טיסות לניו יורק

בהיותה עיר גדולה במיוחד, מציעה ניו יורק שפע של אפשרויות למגיעים אליה לביקור. זוהי עיר נפלאה לחופשה משפחתית בכל עונה וביקור בה הוא הזדמנות להכיר אותה ואת שלל האטרקציות שבה. טיסות לניו יורק יוצאות אליה בכל יום כמעט ישירות מישראל ומאפשרות לרבים לשלב אותה במסגרת הביקור שלהם בארצות הברית. ישנן מגוון של דירות נופש בארה"ב דירות נופש בניו יורק וביעדים נוספים - המציעות נוחות מרבית והזדמנות לחופשה נעימה במיוחד.

שדות התעופה של ניו יורק ואמצעי התחבורה השונים בה

בניו יורק פועלים שלושה שדות תעופה גדולים מאד, הנחשבים בין הגדולים והחשובים בעולם. העיר, שנחשבת שער הכניסה הראשי של ארה"ב, מציעה פתרונות תחבורה נוחים, העוזרים לכל המגיעים אליה, להגיע משדות התעופה השונים אל מרכז העיר.
שדות התעופה של ניו יורק הם קנדי, לה גארדיה וניו ארק. כדי להגיע מכל אחד מהם ישירות אל העיר, תוכלו להיעזר במוניות או בשאטלים מיוחדים, המפזרים בעיר בנקודות השונות בה. אפשרות של השכרת רכב בניו יורק פחות מומלצת, שכן זוהי עיר עמוסה, צפופה ופקוקה מאד. אך, פתרונות התחבורה שבה נוחים, וגם לאחר שהגעתם משדה התעופה אל העיר, תוכלו להיעזר בהם ולהגיע לכל מקום שתרצו.

אתרים בעיר שכדאי לבקר בהם

אם אתם עולים על טיסות לניו יורק ומגיעים אליה במסגרת החופשה המשפחתית שלכם, הנה כמה אטרקציות נהדרות, המתאימות במיוחד לילדים:

גן החיות של ברונקס – זהו גן עתיק מאד שנפתח לראשונה בשנת 1899 ונחשב גן החיות הגדול ביותר בארה"ב. יש בו מעל ל – 4,000 בעלי חיים שונים ומבחר בלתי רגיל של הפעלות ואטרקציות לילדים. אפשר לקחת חלק בהאכלת פינגווינים שבגן החיות ואפילו לצפות בהופעות תיאטרון שונות.

מוזיאון הטבע האמריקאי – המוזיאון הענק הזה, המוקדש כולו לתולדות הטבע, הוא יעד נפלא לביקור עם הילדים. במוזיאון מגוון של תערוכות שונות ותצוגות של מאובנים מתקופות קדומות במיוחד. הוא מציע גם פלנטריום מעניין, המשלב מופע אורקולי בלתי רגיל. המוזיאון פתוח מדי יום עד שעות אחר הצהריים.

חנות הצעצועים של שוורץ – זוהי, ללא ספק, אחת האטרקציות המיוחדות שיש לניו יורק להציע לילדים. היא מוכרת בזכות הסרט "ביג" ונחשבת אתר עלייה לרגל. בחנות הצעצועים המקסימה הזו שפע של צעצועים מסוגים שונים וגם אפשרות להתנסות ברבים מהם.
 

אם אתם מתכננים חופשה משפחתית בעיר הגדולה, תמצאו מבחר של טיסות לניו יורק במחירים אטרקטיביים במיוחד. התחרות הרבה שבין החברות, מאפשרת לכם ליהנות מפתרונות נוחים מאד ולהוזיל את עלויות הטיסה. פנו עוד היום אל סוכני הנסיעות שלנו, וביחד התחילו לתכנן את החופשה הבאה.

שלח

ניו יורק

18°-27°
שישי 21°-29°
שבת 19°-28°
ראשון 18°-25°