נגישות
 • טיסות למדריד

 • טיסות למדריד

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיסות למדריד במחירים מיוחדים

טיסות למדריד
טיסות למדריד
טיסות למדריד
טיסות למדריד

מדריד

22/12/21 - 29/12/21

טיסות - סדירות

 

החל מ: $288
טיסות למדריד

מדריד

22/12/21 - 29/12/21

טיסות - סדירות

 

החל מ: $288

דילים במדריד ברגע האחרון

טיסות למדריד יוצאות מישראל באופן תדיר ומביאות אתכם אל עיר עם קצב מיוחד במינו. ביקור במדריד הוא חוויה בלתי רגילה לכל הגילאים וניתן לשלב אותו במסגרת החופשה המשפחתית. חברת אל על וחברת איבריה הספרדית, מוציאות אל מדריד טיסות ישירות יומיות במחירים נוחים וכדאיים ומאפשרות לתכנן טיול בעיר מקסימה, צבעונית ויפהפייה.

שדה התעופה של מדריד ואמצעי התחבורה בעיר

טיסות למדריד, היוצאות ישירות מישראל, נוחתות בשדה התעופה של העיר – בראחאס, שדה תעופה בינלאומי גדול ומוכר מאד. הוא נמצא במרחק לא רב מהעיר ונחשב בין המובילים בעולם. לאחר הנחיתה בו אפשר להגיע אל העיר במוניות או באוטובוסים, אך הדרך הנוחה ביותר היא באמצעות רכבת המטרו, המגיעה ישירות אל מרכז מדריד.

אם אתם רוצים להמשיך משם אל אתרים אחרים, כמו מלגה ואתרי הנופש המקסימים של דרום ספרד, תוכלו לעלות על טיסות המשך, שחלקן טיסות שכר אטרקטיביות במיוחד, שתיקחנה אתכם ישירות אל היעד. בתוך העיר תוכלו להיעזר ברכבת התחתית, שעוצרת בתחנות רבות ובסמוך לאטרקציות חשובות וגם באוטובוסים הציבוריים, הצבועים באדום, ועוצרים בלמעלה ממאה תחנות שונות ברחבי העיר.

אתרים במדריד שכדאי לשלב במהלך הביקור

אם אתם לנים באחת מתוך מגוון של דירות נופש בדרום ספרד, ומשלבים בחופשה ביקור במדריד, תוכלו לשלב גם עצירה באתרים נפלאים, המתאימים במיוחד לילדים. הנה כמה מהם:

פארק השעשועים של מדריד- הפארק, שמחולק לשלושה אזורים שונים, נחשב אטרקציה נפלאה, שכדאי לשלב בביקור. במקום מגוון של מתקנים נהדרים, שחלקם מפחידים מאד ואחרים מתאימים במיוחד לילדים קטנים. פארק השעשועים ממוקם בפארק קאסה דה קמפו והוא חוויה נפלאה לכל המשפחה.

גן החיות של מדריד – כמו כל עיר גדולה, גם מדריד מתפארת בגן חיות נהדר, הכולל מאות של בעלי חיים ממינים שונים. גן חיות זה משמש גם לצרכי מחקר, חינוך ושימור של בעלי חיים נדירים ובנוסף מציע הופעות דולפינים, אקווריום גדול וגם אזור מיוחד, המוקדש כולו לציפורים ממינים שונים.

מוזיאון השעווה – זוהי הזדמנות נפלאה לפגוש מקרוב דמויות ידועות ומפורסמות, העשויות כולן משעווה. במקום פעילויות לילדים, סימולטורים והפתעות נוספות. המוזיאון פתוח לקהל מדי יום החל משעות הבוקר ועד שעות הערב.


אתם מוזמנים ליצור קשר עם הסוכנים שלנו, שישמחו לאתר עבורכם את הטיסות המתאימות ביותר למדריד. תוכלו גם לבחור בטיסות המשך לאתרים כמו מלגה, במחירים אטרקטיביים ומשתלמים. מומלץ לבדוק איתנו את האפשרויות השונות כדי ליהנות מטיול מוזל יותר, ובעיקר – מהנה.
 

לקבלת פרטים נוספים ומחירים

צרו קשר 03-7650766