נגישות
 • טיסות לאמסטרדם

 • טיסות לאמסטרדם

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיסות לאמסטרדם במחירים מיוחדים

טיסות לאמסטרדם

אמסטרדם

23/5/22 - 27/5/22

טיסות - שכר

4  לילות 

החל מ: $378
טיסות לאמסטרדם

אמסטרדם

23/5/22 - 27/5/22

טיסות - שכר

4  לילות 

החל מ: $378
טיסות לאמסטרדם

אמסטרדם

23/5/22 - 27/5/22

טיסות - שכר

4  לילות 

החל מ: $378
טיסות לאמסטרדם

אמסטרדם

31/5/22 - 07/6/22

טיסות - סדירות

 

החל מ: $343
טיסות לאמסטרדם

אמסטרדם

25/5/22 - 01/6/22

טיסות - סדירות

 

החל מ: $361

דילים באמסטרדם ברגע האחרון

מעוניינים לבקר ביעד האירופאי הנחשק ביותר בעולם? אמסטרדם שבהולנד? כיצד מוצאים טיסות מוזלות לאמסטרדם ומהיכן מומלץ לרכוש כרטיסי טיסה לאמסטרדם במחירים המשתלמים ביותר?


באמסטרדם מגיעים לטייל תיירים מכל רחבי העולם, על כן, עם השנים ישנו גידול משמעותי וטבעי בהיצע כרטיסי טיסה לאמסטרדם ולאפשרות מציאת טיסות מוזלות לאמסטרדם.
כאשר הטיסות המבוקשות ביותר הן : טיסות עם ארקיע אל על ועוד חברות מובילות ואמינות המאפשרות טיסה בטוחה, נעימה ונינוחה. הטיסות יוצאות מנמל התעופה בן גוריון ונוחתות (לאחר 5 שעות טיסה) בנמל התעופה סכיפהול שנמצא ממש קרוב למרכז העיר (20 דק נסיעה) לכיכר דאם. בכך אתם מרוויחים גם טיסה נוחה, ישירה ומהירה ליעד נבחר וגם בחירה נרחבת מתוך מגוון טיסות מוזלות לאמסטרדם.

אטרקציות מומלצות בהולנד  ובמיוחד באמסטרדם בירת הולנד, על קצה המזלג

ה"קופי שופ" – בתי קפה מהוללים הממוקמים בעיר אמסטרדם הם ללא כל ספק "מוקד עליה לרגל" לתיירים צעירים ברוחם ובגילם, שכן הביקור ב"קופי שופ" מאפשר לכם את רכישתם של סמים קלים הנמכרים לציבור הרחב (על פי חוק). בין היתר הקופי שופ נחשב לאחת מ האטרקציות המומלצות ביותר בהולנד
חיי לילה באמסטרדם -  בעיר אמסטרדם ישנם חיי לילה פעילים ומרתקים המתרחשים  במועדונים מובילים, בברים מיוחדים והפקות מרהיבות של מסיבות רחוב מיוחדות.
טחנות רוח – בפאתי העיר קיימות טחנות רוח גדולות ומרהיבות אשר מספקות אנרגיה חלופית מתחדשת לאזורים שונים בעיר, הצבתן של טחנות רוח אלו מהווה עניין רב בעבו תיירים ומבקרים בעיר, שכן תחנות אלו הן עצומות בגודלן ומהפכניות בחשיבותן לתרומתן לאיכות הסביבה.
שיט לילי בתעלות הרומנטיות בעיר - מתחת לגשרים המיוחדים ובתעלות העיר המרהיבה תוכלו ליהנות מאפשרות  מיוחדת ומרתקת של "שייט לילי רומנטי" אותו תוכלו לקיים עם בני הזוג כהתחלה רומנטית מיוחדת לערב רומנטי מיוחד ואף להצעת נישואין מרגשת.
סירות פדלים או רכיבה באופניים ?– רוצים להכיר את העיר המהוללת קצת בדרך אחרת ? עוד דרך מיוחדת ומהנה להיכרות מעמיקה עם העיר הבירה של הולנד, אמסטרדם, היא דרך "הרגליים" לשוט בתעלות שמסביב לעיר אמסטרדם היא ללא ספק הבחירה הנפוצה ביותר להכרת העיר (בהשכרת סירות פדלים) ואילו ממש לאחריה עומדת בגאון הדרך המעשית השנייה רכיבה ברחובות העיר (על ידי השכרת זוגות אופניים).
מוזיאונים וגלריות -  מוזיאון ואן גוך, מוזיאון השעווה (מדאם טוסו), מוזיאון התנ"ך, בית אנה פרנק (מוזיאון להנצחת חייה של אנה פרנק במהלך השואה) כל אלו ועוד ממתינים לכם חובבי התרבות והאומנות.

כפר נופש בהולנד דרך מעולה לחוות את הולנד דרך נופיה הציוריים

הגעתם ליעד המושלם באירופה ? ברוכים הבאים ! כעת כל שנותר לכם הוא להכיר את המקום כמו שצריך ! בבחירה בשהות בכפר נופש בהולנד תוכלו ליהנות מאווירה קסומה, מיוחדת ושלווה הקיימת אך ורק בלינה בכפר נופש בהולנד.
על כן נבחרים כמידי שנה כפרי הנופש בהולנד למקומות הלינה המובילים והנחשקים בעולם!

 

לקבלת פרטים נוספים ומחירים

צרו קשר 
03-7650766  

Not Found