צימרים בגרמניה

צימרים בגרמניה

מקסים, נעים וייחודי

גרמניה היא מדינה הידועה בקסמה הקוסמופוליטי, עיירותיה הציוריות ומסורתה רבת השנים. עריה המרשימות, כמו גם אזוריה הכפריים המקסימים, המזון המשביע והערב לחיך, והבירה המשובחת, הופכים את גרמניה למקום מצוין לנפוש בו.

עושר הנופים בגרמניה הוא אינסופי, בין אם מדובר בעיירת הנופש החיננית הינטרזארטן (Hinterzarten), או בשטוטגרט הסמוכה, עיר מטרופולינית שוקקת בלבו של אחד מאזורי היקבים הנודעים של גרמניה. המבקרים במיסן-וילהאמס (Missen-Wilhams) יוכלו לסייר גם באוגסבורג (Augsburg), אחת מהערים העתיקות בגרמניה. אם מסעותיכם לוקחים אתכם אל גמונד-שליידן (Gemüend Schleiden) או מיטרפלס (Mitterfels), הרי שדיסלדורף, קלן ובון הן מרחק נסיעה קצרה משם ותוכלו להרחיב את הטיול גם אליהן.

ריינלד – פאלאטינס אזור הריין  (Rhineland-Palatinate)

גרמניה היא ארץ רוויה במיתולוגיה ובשום מקום אין הדבר הנכון יותר מאשר באזור, Rhineland-Palatinate. תפסו ספינת תענוגות לאורך קטע זה של הנהר, שבו הריין (Rhine) בשיאו המלכותי, או גלו את נתיב היין הציורי, את האזורים הכפריים של הריין התחתון (Lower Rhine) ואת האגמים הגעשיים של גבעות אייפל (Eifel Hills).

מרכז גרמניה

כמו בחלק ניכר מגרמניה, אזורי סקסוניה התחתונה (Lower Saxony) ו-Harz אפופים באווירה של סיפורי אגדות. זהו אזור נפלא, אידיאלי לחופשות חורף,  לטיולים בין הגבעות, העמקים הסלעיים הצרים והאגמים או לסיור בכפרים ועיירות אירופאים מקסימים מן העולם הישן, כמו Hameln, מקום מוצאה של אגדת החלילן מהמלין.

בוואריה  (Bavaria)

בוואריה היא יעד קסום של אתרי סקי אולימפיים ומרחצאות בריאות משך כל ימות השנה, כמו גם כרי מרעה הרריים אין-סופיים, גבעות מיוערות וכפרים חבויים של בתי עץ למצה, כנסיות יפות בעלות כיפות סמויות בצל וטירות מסיפורי האגדות.

היער השחור

אפשר שהיער השחור העניק את השראתו לכמות נכבדת של סיפורי אגדות ואמונות תפלות, אך היער השחור הוא לא כל דבר חוץ מאפל וקודר. למרות שעיירותיו וכפריו הקטנים והמקסימים מתחברים בתוך גאיות עמוקים מתחת למדרונות מיוערים בצפיפות, פינה זו של דרום-מערב גרמניה היא גן-עדן של נופש.

הנסיעה על אופניים היא אחד הבילויים האהודים ביותר במדינה זו. יש כאן מסלולי אופניים מבוססים היטב על פני כל הערים והנוף של מערב גרמניה. מסלולים מסומנים היטב מסייעים גם למטיילים ברגל ביער השחור ובאלפים הבווארים. ספורט החורף, סקי, קפיצת סקי, מזחלות, החלקה על קרח וכדורת קרח פופולריים כולם בבוואריה.

עם יעדים כה רבים לבקר בהם בגרמניה, ודאי תשמחו לדעת שבאתרנו תוכלו להזמין דירות נופש שיבטיחו לכם שהייה מהנה ורגועה. בין היתר תוכלו להזמין טיסות למגוון יעדים, כולל טיסות למינכן  - מומלץ להזמין עוד היום וליהנות ממחירים מצוינים ומשירות אדיב!

שלח