דירות נופש באוסטריה

דירות נופש באוסטריה

חופשה באחת המדינות היפות באירופה

אוסטריה, הגובלת בלא פחות מ-8 ארצות, נמצאת באמת בלב אירופה – ארץ של יופי טבעי, נופים אלפיניים עוצרי-נשימה, אוויר הרים מנצנץ ובידור כל השנה, מעיר הבירה של המוזיקה הקלאסית ועד למדרונות הסקי של האלפים הטירוליים.

טירול (Tyrol)

ממשב בלב האזור האלפיני, טירול הוא המחוז ההררי ביותר באוסטריה. עיר הבירה הטירולית בת 800 השנים, אינסברוק (Innsbruck), היא אחת מהערים היפות באירופה. היא גם אתר נופש חורף עולמי מפורסם לחובבי הסקי. כרי הדשא האלפיניים, היערות העבותים וההרים המרהיבים, העמקים והאגמים של טירול, מהווים גם גן עדן קיצי למטיילים ברגל.

זלצבורג (Salzburg)

זלצבורג (Salzburg) היא עיר אלגנטית בעלת אדריכלות ברוקית. מעליה מתנשאת המצודה מימי הביניים Hohensalzburg, כנגד הרקע מעתיק הנשימה של נוף הרים. העיר ידועה ביותר בזכות בנו של המפורסם וולפגנג אמדאוס מוצארט. את גאונותו חוגגים הכל קיץ באחד הפסטיבלים המוזיקליים הגדולים בעולם, ה-Salzburger Festspiele. תוכלו גם לזהות את מחוזות ה-Land Salzburg  כתפאורתו של הסרט "צלילי המוזיקה".

וינה (Vienna)

עיר הוואלסית, וינה העניקה השראה למה מהמלחינים הגדולים בעולם. מסורת זו ממשיכה לחיות בתכנית מגוונת של קונצרטים הכוללים באופן סדיר את עבודותיהם של שטראוס, מוצרט, שוברט ובטהובן. המבצעים המפורסמים האחרים של וינה הם סוסי ה-Lippizaner  שריקודיהם הסוסיים הפכו את בית הספר הספרדי לרכיבה - Spanish Riding School - לאחת האטרקציות המרהיבות ביותר בוינה. טיסות לווינה יוצאות באופן תדיר מנתב"ג ותוכלו למצוא כרטיסי טיסה במחיר אטרקטיבי כאן באתר.
מה לעשות: אוסטריה מציעה כמה מאתרי הסקי הטובים והידידותיים ביותר באירופה, אך פעילויות החורף כוללות בבריכות חוץ מחוממות. בקיץ מגיעים לכאן רוכבי אופניים כדי לרכוב את לאורך מסלול הדנובה (Danube) גם מזחלות הנגררות באמצעות סוסים, מסלולי מזחלת-שלג מרגשים, החלקה על קרח, כדורת קרח שחייה המפורסם החוצה את אוסטריה בדרכו מהיער השחור בגרמניה עד וינה ומעבר לה.

אסור להחמיץ: לבשו בגדים חמים וצאו למסע עמוק לתוך מערכות הקרח הגדולות בעולם, ה-Eisriesenwelt או 'עולם ענקי הקרח'. מרחק נסיעת רכבת קצרה מזלצבורג, סדרה ענקית תת-קרקעית זו של מעברים, מנהרות, חדרים ומערות, מתפרשת על פני כ-40 ק"מ ומלאה בתצורות קרח מתוחכמות, סטלקטיטים, סטלגמיטים ומפלים קפואים, שכמותם לא תמצאו במקום אחר.

חולמים על נופים הרריים, יערות ירוקים וכפרים ציוריים? הזמינו עוד היום דירת נופש במחיר אטרקטיבי באוסטריה וצאו לחופשה בלתי נשכחת.

 

שלח