וילות בכרתים
הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

וילות בכרתים

לחופשה משפחתית

החופשה המשפחתית המושלמת מעולם לא הייתה קרובה יותר, גם מבחינת המחיר, וגם מבחינת המרחק הגיאוגרפי. יוון, מדינת האיים של הים התיכון, היא מרחב מזמין ומפתה לחופשות מכל סוג. בעוד שאיים שונים במדינה מציעים מענה לחופשות זוגיות או חופשות לצעירים, כריתים, האי הגדול ביוון, מציע פתרונות חופשה מושלמים למשפחות.
תיירות בכרתים מתחילה במרחב הלינה שלכם, המרחב לו תקראו בית בתקופת החופשה, וממשיכה בנופים החלומיים של האי. כבר כאן חופשה בכרתים מציעה את המענה האולטימטיבי, בצורת וילה מפוארת מתוך מגוון וילות רחב במיוחד על האי, שאותן תמצאו אצלנו באתר. הוילות הללו מציעות חדרים רחבי ידיים, עם כל המותרות והפינוקים האפשריים, ומאפשרים לכם להתחיל את החופשה ברגל ימין, בצורה נעימה וחלקה.

וילות בכרתים – למה לא מלון?

הבחירה בוילה לחופשה שלכם, במקום במלון, היא אמירה שלכם, הצהרה כי אתם לא מוכנים להתפשר. חופשה זה לא דבר שעושים כל יום, וכשאתם כבר יוצאים לדרך, מוטב לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. היתרונות שבאים עם וילות בכרתים הם רבים, ומתחילים מהמרחב הפרטי. שלא כמו במלון, המרחב כולו שלכם, והבחירה במי לפגוש ומתי שלכם בלבד.
הנוחיות של החיים בווילה יוקרתית עם נוף ייחודי גבוהה במיוחד. אחד מהאלמנטים הנוחים ביותר הוא הגישה למטבח משלכם. האוכל הוא אלמנט חיוני בחיי המשפחה, והחופשה המשפחתית מביאה אתגרים קולינריים שונים שבחיי היום-יום נפתרים ברגע אחד. עם גישה למקרר שלכם, ולמרחב מטבח נוח ומאובזר היטב, תוכלו לוודא כי כל חברי המשפחה מרוצים ומסופקים מהמזון שלהם, אלמנט חשוב במיוחד באיכות החופשה.

אחת ההוצאות הגדולות ביותר בחופשה היא ללא ספק ההוצאה על הלינה. רוב המשפחות נאלצות לקחת מספר חדרים, בין אם בחופשה בכרתים או בכל יעד אחר, מה שמעלה בצורה דראסטית את מחירי החופשה. חלק מאתרי הנופש והמלונות מאפשרים לכם לקבל חדר משפחתי, אך חדרים אלו קטנים למדי, יקרים למדי, והמרחב הפרטי והאינטימי מצומצם, עד בלתי קיים.
וילה משלכם מאפשרת לכם ליהנות מחללים פרטיים לכל חברי המשפחה, במחירים משתלמים בצורה היוצאת דופן. אין ילד שמח יותר מזה הרץ לתוך הבית החדש שלו לחופשה הקרובה ובוחר את החדר שהוא רוצה, חדר משלו, בד בבד עם זוג הורים שנהנה מאגף משלו, שמאפשר אינטימיות ופרטיות מוחלטת.

תכנון החופשה בכרתים

לאחר שבחרתם באחת מתוך מגוון מרשים של וילות בכרתים, הגיע הזמן ליהנות מהשירות הנוסף של יועצי הנופש מומחים של RCI, המתמחים בחופשות משפחתיות בכרתים, ומכירים את היעד הזה כמו את כף ידם.
חופשה מוצלחת במיוחד היא חופשה שתוכננה היטב, לניצול מרבי של הזמן, כולל מפגש עם הנופים עוצרי הנשימה, מגוון הפעילויות הייחודיות לאי, ומפגש ישיר ונטול אמצעים עם התרבות והקולינריה המיוחדים לאי המרגש. בחרו כבר עכשיו בכרתים כיעד הבא לחופשה המשפחתית שלכם, וגלו עולם עשיר של תיירות מפנקת, טעימה, ייחודית ומלהיבה, באי שנחשב בכל העולם כיעד תיירות מבוקש.
 

שלח