נגישות
 • ויזה לארה"ב

 • ויזה לארה"ב

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

אם אתם מתכננים טיול בארה"ב ומדובר בביקור הראשון שלכם בה, עליכם להוציא ויזה מיוחדת לפני נסיעתכם. ויזה לארה"ב הינה אשרה מיוחדת, הנדרשת מכל אחד שאיננו בעל דרכון אמריקאי, המעוניין להיכנס לגבולות המדינה. כדי להוציא את הוויזה יש לפנות אל שגרירות ארה"ב ולהתחיל תהליך של הנפקה, העשוי להימשך זמן מה. בדרך כלל, הוויזה מאושרת וניתנת בקלות, למעט מקרים חריגים.

תהליך הוצאת הוויזה

מאז אסון התאומים בשנת 2001, הוצאת הוויזה לארה"ב איננה מיידית ופשוטה כפי שהייתה בעבר. על מנת להוציא ויזה לארה"ב הברית יש למלא טפסי ויזה מיוחדים, המציינים את מטרת הנסיעה ואת פרטיו של המבקש. אם אתם מתכננים טיול גדול ומשלבים גם דירות נופש בארה"ב, מומלץ לכם להתחיל בתהליך כמה שיותר מוקדם.
לאחר שמילאתם את הטופס הנדרש, עליכם לתאם מועד לראיון בשגרירות ארה"ב, ראיון הנחשב אחד ההליכים החשובים ביותר במסגרת הוצאת הוויזה. ילדים מתחת לגיל 14 אינם נדרשים להגיע אל השגרירות לצורך הראיון, וכן גם מבוגרים מעל לגיל 79. אל הראיון יש להביא את הטפסים הרלוונטיים, תמונת פספורט צבעונית וברורה ודרכון בתוקף. הראיון בשגרירות מתבצע על ידי קונסולים ובדרך כלל נעשה בעברית ובשפות נוספות. זהו ראיון קצר שבו נשאלים לגבי סיבת הביקור, ובמידת הצורך מתבקשים להציג מסמכים שונים. במידה והוויזה מאושרת, מוחזר הדרכון עם הוויזה בו לאחר מספר ימים באמצעות דואר שליחים.

המסמכים שמומלץ לצרף לבקשה כדי לשפר את סיכויי קבלת הוויזה

כדי לקבל את הוויזה בקלות ובמהירות, מומלץ לצרף אל הבקשה שלושה תלושי משכורת אחרונים ואישור ממקום העבודה, שמאשר שאכן עובדים בו וכי התפקיד שבו עוסקים ממתין עד לרגע החזרה מהטיול. בנוסף, מומלץ להוסיף גם אישור מהבנק, המעיד על יכולתו הכלכלית של המבקש. אם ישנם נכסים שונים, כמו רכב או בית, מומלץ להביא אישור המעיד כי הם אכן בבעלותכם. במידה ומדובר בסטודנטים, יש לצרף אישור לימודים ובמידה ומדובר בפנסיונרים, יש לצרף תעודת גמלאי ותלושי קצבה, הניתנים על ידי הביטוח הלאומי.
כדי לעשות זאת נכון, תוכלו להיעזר בסוכני הנסיעות, שינחו אתכם שלב אחר שלב כיצד לנהל את הפנייה באופן הנכון ביותר. מדובר בהליך שאיננו מסובך אמנם, אולם חשוב לפעול על פי הדרכים המצוינות על מנת לקבל את הוויזה הנדרשת. בין אם זו וויזה לצרכי עבודה, טיול או נסיעה עסקית, היא הכרחית וחשובה והוצאתה על פי כל הכללים הנדרשים תגדיל את סיכוייכם לקבלה.  


לפרטים נוספים חייגו עכשיו 037650766

או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם