נגישות
 • חבילות נופש ברגע האחרון

 • חבילות נופש ברגע האחרון

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

חבילות נופש ברגע האחרון במחירים מיוחדים

חבילות נופש ברגע האחרון
טיסות לטנריף

ברלין

28/1/22 - 30/1/22
LEONARDO HOTEL BERLIN

2  לילות  ארוחת בוקר

החל מ: 409

החלטתם לצאת לחופשה משפחתית ספונטנית? אם כן, תשמחו ודאי לגלות שישנן לא מעט חבילות נופש ברגע האחרון, המתאימות במיוחד לספונטניים שביניכם. זוהי הזדמנות נפלאה לצאת לחופשה נהדרת, כמו שתמיד חלמתם עליה, בעלויות אטרקטיביות ובתנאים מצוינים. תוכלו לבחור לינה בדירת נופש נוחה ונעימה בכל יעד שתרצו ולבלות כמה ימים, לצד בני המשפחה או החברים.

ליהנות מפתרונות לינה אטרקטיביים ותנאים כדאיים

חבילות נופש ברגע האחרון מאפשרות לכם לתכנן נסיעה "מהרגע להרגע". חבילות אלו, לרבות דירות הנופש, מתאימות לכל מי שמעוניין ליהנות מחופשה מקסימה בדקה ה – 90, מבלי להתחייב לכך מראש. הן מאפשרות לנסוע למבחר יעדים שונים בעולם, קרובים או רחוקים, וכל זאת בתנאים מצוינים. כדאי גם לבדוק אפשרות לחופשה ברגע האחרון בדירות נופש בחו"ל במגוון רחב מאד של יעדים שונים, כמו למשל דירות נופש בברצלונה או ביוון, מהם תוכלו לבחור ובעלויות נוחות וכדאיות.

למה חשוב לשים לב כשבוחרים חבילות נופש

התייחסות למועד היציאה והחזרה-  אם אתם מעוניינים לבחור חבילת נופש ברגע האחרון, חשוב שתייחסו אל מועד היציאה ומועד החזרה. מכיוון שמדובר בחופשה ספונטנית, בדרך כלל, יש לוודא שאכן מדובר בתאריכים מתאימים. בעזרת מנוע ההזמנות תוכלו לאתר את החבילה המתאימה על פי פרמטרים שונים, לרבות תאריך היציאה אל היעד ותאריך החזרה ממנו
התנאים הנלווים לחבילה  לכל חבילת נופש, בין אם זו חבילה של הרגע האחרון ובין אם לאו, תנאים נלווים שונים. חבילות נופש אלו כוללות גם מלונות וגם טיסות, פעמים רבות. ולכן, בדקו באילו מלונות מדובר, האם מתאימים לכם ולבני משפחתכם והאם מיקומן נוח לכם. כדאי גם לבדוק האם מדובר בטיסה סדירה או צ'רטר.
כמה זה עולה לכם  אם אתם מעוניינים לצאת לחופשה משפחתית ספונטנית, סביר שתרצו גם לחסוך בעלויות ככל האפשר. חבילות נופש ברגע האחרון מאפשרות לכם לחסוך באופן משמעותי ולהוזיל את עלויות החופשה שלכם.
השוו בין כמה חבילות שונות כדי לאתר את חבילת הנופש המתאימה לכם ביותר, מומלץ לכם להשוות בין כמה חבילות שונות, תוך בחינת כל הפרמטרים המצוינים בהן. כך תוכלו למצוא את החבילה המתאימה לכם בדיוק, וכוללת את כל התנאים הנלווים הנוחים לכם, כמו דירת הנופש המתאימה בעלויות האטרקטיביות ביותר, טיסה נוחה במועדים מתאימים וכמובן היעד, שאליו מגיעים ובו מבלים במהלך החופשה.

אתם מוזמנים להיכנס אל מנוע ההזמנות שלנו ולבחור לכם את חבילת הנופש המתאימה לכם ביותר. זה הרגע להפוך את החלום למציאות, ולנסוע, יחד עם כל בני המשפחה, לחופשה חלומית!
 

לקבלת פרטים נוספים ומחירים
צרו קשר 03-7650766