נגישות
 • חבילות טוס וסע
 • חבילות טוס וסע

 • חבילות טוס וסע

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

חבילות טוס וסע במחירים מיוחדים

חבילות טוס וסע
חבילות טוס וסע

חבילות טוס וסע ברגע האחרון

חופשה של כמה ימים, ולא משנה באיזה יעד בוחרים, היא הזדמנות לפסק זמן, לרוגע אמיתי ובילוי משותף עם בני המשפחה. כשמדובר בחופשה משפחתית או חופשה לחו"ל, הרי שמדובר במציאת טיסה מתאימה וזולה, בחירת מקום לינה נוח ונעים וכמובן גם תכנון של מסלול הטיול עצמו. חבילות טוס וסע חוסכות לכם זמן ומאפשרות לכם לתכנן את החופשה הבאה שלכם בקלות ובמהירות. כל שנותר לכם לעשות הוא לבחור את היעד, את הטיסה ואת מקום הלינה ולצאת אל החופשה.

מדוע זה כל כך כדאי

בין אם מדובר בחופשה משפחתית ארוכה או קצרה, תכנון חופשה מסוג זה איננו פשוט. אולם בחירת חבילה, הכוללת מגוון של פתרונות תחת קורת גג אחת, היא הדרך הטובה ביותר לתכנן את החופשה המשפחתית שלכם. במסגרת חבילות אלו, תוכלו לבחור דירות נופש בחו"ל במגוון של יעדים שונים וכמובן גם טיסות אל היעד. תוכלו לשריין לעצמכם את המועד המתאים והנוח לכם ביותר, וכל זאת בעלויות אטרקטיביות במיוחד.
בעזרת מנוע הזמנות ידידותי ונוח מאד, המציג מגוון של אפשרויות, תוכלו לבחור את האפשרות המתאימה לכם ביותר, על פי קריטריונים אותם הגדרתם מראש. אם אתם בוחרים דירות נופש באזור מסוים, תוכלו לבקר באטרקציות שבמקום ולתכנן עצירה במקומות, המתאימים במיוחד לילדים. חבילות טוס וסע הופכות את החופשה שלכם לנוחה ונעימה הרבה יותר.

כיצד בוחרים את החבילה המתאימה

כדי ליהנות מהיתרונות הרבים שמציעה לכם החבילה, עליכם לדעת לבחור נכון ומתאים. הנה כמה נקודות שכדאי לכם להתייחס אליהן:
השוו בין כמה אפשרויות שונות  - הדרך הנכונה ביותר לבחור מבין מגוון רחב של חבילות, היא בעזרת השוואה בין כמה מהן. מנוע ההזמנות שלנו מציע לכם לא מעט חבילות טוס וסע. בחרו כמה מהן והשוו בין הפרמטרים המוצגים בכל אחת מהן. התייחסו אל היעד, אל התאריכים ואל תנאי החבילה עצמה.
התייחסו לתעריפים המוצעים חופשה משפחתית כוללת, במסגרתה, הוצאות כספיות לא מעטות. ולכן, תרצו ודאי לחסוך בעלויות ככל האפשר. באופן כללי, חבילות טוס וסע הן פתרון זול וכדאי במיוחד, בהשוואה לבניית טיול באופן אחר. ובכל זאת, התייחסו לתעריפים המוצעים כדי שתוכלו להוזיל את עלויות החופשה שלכם.
ודאו שמדובר ביעד, המתאים לחופשה עם ילדים ישנם מגוון של יעדים שונים בעולם, המתאימים לחופשה משפחתית עם ילדים. חבילות טוס וסע מציעות יעדים רחוקים וקרובים וגם לא מעט כאלה, שנפלאים לחופשה מסוג זה. בחרו לכם חבילה הכוללת יעד, המתאים לביקור עם ילדים, כמו יעד שבו פארקי שעשועים לילדים, או מסלולי טיול מיוחדים ומתאימים ועוד.

 


לקבלת פרטים נוספים ומחירים
צרו קשר 03-7650766