נגישות
 • דירות נופש באיטליה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

מעוניינים לטעום את הדולצ'ה ויטה (החיים המתוקים)? אם כן, איטליה היא היעד המושלם עבורכם. קחו פסק זמן מהשגרה היום-יומית עלו על טיסה לרומא וסעו לנפוש בוילה טוסקנית בהרים המקיפים את פירנצה, עיר יפהפייה שהיא מוקד עולמי לתרבות ואמנות מתקופת הרנסאנס. טיילו בנחת בין היקבים, מטעי הזיתים והיערות בחבל קיאנטי.  גלו את האוצרות הגותיים של העיירה העתיקה סיינה, או צאו לסיור רומנטי בין חומותיה של סן ג'ימיניאנו (San Gimignano), הידועה גם בשם 'עיר המגדלים היפים'.

בכך לא תמו האפשרויות שלכם. אם אתם רוצים להרגיש כמו בסרט, צאו לטיול בקורטונה, העיירה המלבבת המככבת בסרט 'תחת שמש טוסקנה'. לחלופין, ניתן לבחור בארצו (Arezzo) בתור הבסיס שלכם, ולצאת לשם לסיורים ברחבי טוסקנה ואומבריה. גם מרמה (Maremma) היא יעד מצוין לחופשה, והיא מספקת גישה נוחה לחוף הים ונקודת מוצא טובה לסיורים ברומא, בעיירה אוסטיה אנטיקה (Ostia Antica) ובחבל לציו.
המטיילים באזור ונטו (Venetto) שבצפון המדינה יגלו שונציה, עיר התעלות, היא אחת הערים הרומנטיות והמיסתוריות על פני כדור הארץ. בונציה תוכלו ללגום אספרסו איטלקי אמיתי בכיכר סן-מרקו המפורסמת, להתפעל מהעושר של ארמון הדוג'ה או לבקר בעיירות המפורסמות מוראנו וב