נגישות
 • דירות נופש למשפחות

 • דירות נופש למשפחות

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש
ישנם מגוון של פתרונות לינה, מהם תוכלו לבחור כדי לשלב אותם במסגרת החופשה המשפחתית הקרובה שלכם. אולם, פתרון הלינה הנוח והמתאים ביותר למשפחות, הן דירות הנופש. דירות נופש למשפחות, שהפכו פופולאריות מאד בשנים האחרונות, נמצאות ביעדים שונים ברחבי העולם ובסמוך לאטרקציות הידועות והמובילות. אם אתם מתכננים חופשה בדרום ספרד, בפארקים של פלורידה, ביער השחור בגרמניה או בניו אינגלנד, למשל, תמצאו שפע של דירות נופש מקסימות.

למי הן מתאימות

דירות נופש למשפחות מתאימות לכל אלה, המעוניינים בחופשה משפחתית נוחה ונעימה ומחפשים פתרון לינה נוח, כדי לשלב אותו בטיול שלהם. בשל מיקומן באזורים רבים בעולם, המתאימים במיוחד לטיולי משפחות, כמו דרום ספרד, גרמניה, ארה"ב ופארקי השעשועים שבה ועוד, הן מהוות בחירה מושלמת. מכיוון שמדובר בטיולים עם ילדים, בין אם אלה ילדים צעירים מאד או בוגרים, הרי שישנה חשיבות להתאמת האזור לסוג החופשה שלכם. את דירות הנופש האלו תמצאו באזורים עירוניים, באזורים כפריים, באזורים מרכזיים מאד וגם באזורים מרוחקים.

דירות נופש למשפחות – היתרונות

הוזלה משמעותית בעלות החופשה שלכם  - אמנם ישנם לא מעט פתרונות לינה שונים, אך רבים מהם מייקרים את החופשה באופן משמעותי. אם אתם מחפשים פתרון לינה זול ואטרקטיבי במיוחד, דירות נופש למשפחות הן הפתרון הטוב ביותר. זוהי דרך מצוינת להוזיל את עלויות החופשה, שגם כך נחשבות גבוהות מאד, כשמדובר במשפחות עם ילדים, שכן כוללות גם טיסות והוצאות נוספות
מיקום בסמוך למסלולי טיול שונים ואטרקציות מיוחדות מרבית דירות הנופש ממוקמות לא רחוק מהאטרקציות הידועות ובסמוך לאתרים מעניינים, אותם כדאי לשלב בחופשה. ישנן דירות הפונות אל נופים משגעים ואחרות ממוקמות באזורים עירוניים מקסימים. תוכלו להשכיר רכב מאחת מחברות השכרת רכבים וליהנות מטיול משגע בסביבה.
נוחות מרבית ופרטיות מלאה אין ספק שדירת נופש למשפחה מציעה פרטיות מלאה, שלא תוכלו למצוא בבית מלון, למשל. מלבד זאת, מדובר בדירות מרווחות, נוחות ונעימות מאד, המצוידות בכל הציוד הדרוש לכם במהלך החופשה -  מטבח מצויד היטב והחדרים מרוהטים ונוחים מאד.
פתרון מושלם לטיולי כוכבמשפחות רבות בוחרות לתכנן טיול כוכב, שכן מאפשר להגיע לנקודות שונות בנוחות רבה יותר וליהנות מטיול שלו ונינוח יותר. במידה ואתם בוחרים באפשרות זו, תוכלו ללון באחת מתוך מגוון דירות הנופש, המתאימות למשפחות, ומהן לצאת אל היעדים השונים בכל יום. במקום להחליף מקום לינה, תוכלו לשהות במקום אחד לאורך כל החופשה.
אפשרות לחופשה משותפת עם משפחות נוספות אם אתם רוצים לצאת עם בני משפחה נוספים או חברים עם ילדים, בחירה בדירות נופש היא הפתרון המתאים ביותר. תוכלו לבחור דירת נופש גדולה במיוחד וללון בה כולכם יחד. אפשרות אחרת, היא לבחור כמה דירות צמודות וללון בסמוך לבני המשפחה.

אחרי שהחלטתם מהו היעד המתאים לכם ביותר, תוכלו לאתר את דירת הנופש המתאימה. בכדי לבדוק את כל הפרמטרים השונים, לרבות מחיר, מיקום וכדומה, תוכלו להיעזר במנוע ההזמנות שלנו ודרכו לאתר את פתרון הלינה המתאים והנוח לכם ביותר.   
 
לקבלת פרטים נוספים ומחירים
צרו קשר 03-7650766