נגישות
 • דירות נופש באיים הקריביים

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
בין אם אתם שייכים לחוג הסילון, תרמילאים חובבי טבע, או הורים המחפשים נופש רגוע לכל המשפחה, נופש מענג בקריביים יענה על כל משאלותיכם.  הקריביים אולי קרובים לארצות הברית מבחינה גיאוגרפית, אך בפועל הם עולם אחר מכל מה שהכרתם עד היום. בקריביים תחוו מפגש בלתי-אמצעי עם מימי אזמרגד, חופים מסנוורים בלובנם ואתרי נופש עוצרי-נשימה, אשר את כולם תוכלו להזמין דרך מנוע ההזמנות שלנו.

אחד היעדים הרגועים והמרגיעים בעולם, דרך החיים של האיים הקאריביים מאפשרת להתמודד עם הכל בקלות. יערות טרופיים, מטעי בננות וקני סוכר המכסים מספר רב כל כך של האיים משמשים רקע מושלם, שופע וירוק לשמים הכחולים מאוד. אחרי ימים ארוכים של בטלה, תוכלו לצפות לחיי הלילה המעניקים לכם בדיוק מה שאתם רוצים, מערבים שקטים ומתוחכמים ועד לריקודים ומסעדות הומות. לכל אי יש אופי ייחודי משלו, לעתים קרובות הוא משקף מורשת קולוניאלית. התוצאה של ההשפעות ההולנדיות, הבריטיות והצרפתיות הוא קוקטייל מעודן של חברות ותרבויות. כדאי לטעום מכל סגנונות החיים השונים אלו מאלו. הדגים הם הרכיב המרכזי הכל הבישול המקומי. הם מגיעים טריים מהאוקיינוס ומבושלים באופן מושלם, כך שהטעמים נהדרים. אין דרך טובה יותר לחקור חלק זה של העולם מאשר לצאת לאחד ממסעות השייט הרבים סביב האיים. תוכלו לרדת בכמה מהנמלים הציוריים ביותר בעולם. בין אם תשהו משך זמן קצר או תעדיפו הפוגה ארוכה, בתוך זמן קצר תיכנסו לקצב החיים העצל של האיים. שם שום דבר אינו לחוץ, ואת המתח משאירים בבית.
איי בהאמה מספקים מספר אפשרויות מוצלחות במיוחד לנופש למשפחות, כמו גם אטרקציות ייחודיות למקום, כמו מערות תת-מימיות, שוניות אלמוגים עתירות דגים צבעוניים ודיונות חלומיות. הבתים הצבעוניים של איי ברמודה וחופיהם הורודים משווים לאיים אווירה מתוחכמת ומיוחדת מאין כמוה. הריה המרשימים, מפליה המרהיבים והחול הלבן והרך של חופי הרפובליקה הדומיניקאנית, מושכים אל המדינה את כל סוגי המבקרים: אלו המעוניינים בחופשה מרגיעה, תרמילאים החפצים לטייל בטבע או בליינים שבאים לחגוג במסיבות סוערות.

אלו הן רק כמה דוגמאות מעושר התרבותי, הנופי והחווייתי שמציעים האיים הקריביים. נשמע לכם כמו חוויה שאסור לפספס? אתם צודקים בהחלט. הזמנת דירות נופש בקריביים, נמצאת במרחק קליק אחד בלבד מכם – אז היכנסות למנוע ההזמנות של דירות נופש בחו"ל והזמינו עוד היום!

 
לקבלת פרטים נוספים ומחירים
צרו קשר 03-7650766