נגישות
 • דירות נופש בקנדה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
השכנה הצפונית של ארה"ב היא מדינה עצומה. בין אלפי קילומטרים של ערבות ויערות מפוזרות להן רק כמה ערים, אך ערים אלו הן מהטובות בעולם. ונקובר בחוף המערבי, היא אחת מהערים היפות בעולם, עם נמל מהמם ומרחבים ציבוריים פצוחים וירוקים. בצדה השני של המדינה, טורונטו (Toronto) מציעה נוף מהמם על אגם אונטריו מנקודת המבט של מגדל  CNותוכלו גם לצאת למונטריאול  ולספוג קצת השפעה צרפתית שעדיין חזקה בקוויבק דוברת הצרפתית.

קנדה, המשתרעת בינות האוקיינוס האטלנטי במזרח, האוקיינוס השקט במערב והאוקיינוס הארקטי בצפון, היא מדינה עצומה בגודלה אשר טומנת בחובה מראות עוצרי נשימה והרפתקאות מלהיבות למבקרים בה.
הרי הרוקי הציוריים הם מקום נהדר להתחיל בו את הביקור שלכם. הרי הרוקי מאפשרים לכם לטעום מכל העולמות: בחודשי החורף תוכלו ליהנות מסקי, סנובורד, דיג בקרח ועוד; ובחודשי הקיץ תוכלו לנצל את עליית הטמפרטורות לטיולים רגליים באזור, דיג, רכיבה על אופני הרים וגולף.
אם מרחבים מושלגים ושיפועים תלולים נשמעים לכם כמו החופשה האידיאלית, הרי שהעיירה האופנתית וויסלר
(Whistler) היא שילוב מושלם של 28,000 מ"ר של משטחי סקי וסנובורד מחד, וחיי לילה סוערים מאידך. גולשי הסקי ושחקני הגולף (תלוי בעונה) אוהבים לבקר גם בהר טרמבלן(Mont Tremblan) שבמחוז קוובק,שהוא גן עדן של מסלולי גולף מהטובים בעולם ונופים מרהיבים.
למבקרים בעונת הקיץ, עיירות החוף קולינגווד(Collingwood) ובארי(Barrie) הם לוקיי